Kardašova Řečice
Město
Kardašova Řečice

Odkazy

Odkazy na jiné internetové stránky se mnohdy vyznačují tím, že jich je několik, jakoby povinných, které Vám toho moc nanabídnou a jindy zas je jich spoustu, přičemž se v nich špatně orientujeme. My jsme se snažili a snažíme třídit odkazy podle zaměření stránek, které se za nimi skrývají, aby si čtenář tohoto webu mohl vybrat a dlouho "nebloudil". Podívejte se tedy na členění do jednotlivých článků a přejeme Vám, ať naleznete co potřebujete. No a jak bylo řečeno jinde, uvítáme i návrhy na úpravu či jiné dobré rozšíření.

rádio edb maskot_zachr_kruh hasiči tisnove_linky

 logo_jizni-cechy smo czechpoint czech_cz portal_gov epusa

logo-navsteva-lekare mediafax_cz

 

 

Co se ještě může hodit...

Zde naleznete odkazy na různé zajímavé stránky či vyhledávače - např. soustředění pracovních nabídek v Kardašově Řečici.

GIS - systém pro práci s mapami

GIS je zkratka pro Geografický informační systém. Jihočeský kraj jej nyní aktivně používá s z jeho webových stránek nabízíme jen malý náznak možností této zajímavé aplikace, kterou dodává firma ARCDATA Praha. Po otevření článku naleznete zatím jen tři odkazy a to na mapy vodovodů a dále pak kanalizací a nakonec i mapu povodňových rizik Jihočeského kraje. Mapy to jsou velice zajímavé, můžete si v nich kreslit, měřit, tisknout. Určitě zajímavé, vyzkoušejte.

GIS - systém pro práci s mapami

Odkazy do historie

Neustále se snažíme najít digitalizované informace z historie našeho města. Jakmile se nám podaří cokoliv dalšího nového či nepublikovaného zjistit, určitě sem přidáme odkaz.

Odkazy do historie

Odkazy na jízdní řády veřejné dopravy

Jak jezdí, nebo zas nejezdí autobus či vlak se dozvíte v odkazech v tomto článku.

Odkazy na úřady a instituce

Zde jsou odkazy na všechny běžně využívané úřady - především v Jindřichově Hradci.

Odkazy související s veřejnou správou

Zde soustřeďujeme odkazy související s municipalitou.

Odpad? Třídím, třídíš, třídíme!

Smyslem tohoto článečku s odkazy je shromáždit moderní aktivity ohledně třídění odpadů a poukázat na možná řešení a jejich přiblížení všem obyvatelům. Asi nikomu z nás se nelíbí, pokud na procházce krajinou narazí na pneumatiku či starou nebožku pračku postavenou ledabyle do lesní scenérie... Zkuste se podívat na jednotlivé odkazy a přemýšlejte nad nabídkami několika společností...

Tísňové linky

Zde nabízíme především telefonní linky potřebné při různých komplikovaných životních situacích. Snažili jsme se je setřídit podle druhu použití.

Weby okolních obcí

V tomto článku nabízíme weby okolních obcí.