cz

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Kardašova Řečice
Město
Kardašova Řečice

Odpad? Třídím, třídíš, třídíme!

Smyslem tohoto článečku s odkazy je shromáždit moderní aktivity ohledně třídění odpadů a poukázat na možná řešení a jejich přiblížení všem obyvatelům. Asi nikomu z nás se nelíbí, pokud na procházce krajinou narazí na pneumatiku či starou nebožku pračku postavenou ledabyle do lesní scenérie... Zkuste se podívat na jednotlivé odkazy a přemýšlejte nad nabídkami několika společností...

Prvním vodítkem je společnost ELEKTROWIN zabývající se zpětným sběrem elektrozařízení. Veškeré informace a aktivity pro veřejnost, výrobce i obce naleznete v odkazu umístěném v následujícím obrázku:

elektrowin

Další společností zabývající se likvidací a sběrem specifického odpadu je Ecobat. Již název napovídá, že se jedná o aktivitu ohledně přenosných baterií, které jsou dnes snad v každé maličkosti. Ať už to jsou ty nejmenší knoflíkové, nebo klidně "buřty" u babičky ve svítilně, když jde zavřít kurník se slepicemi a konečně i vysloužilá baterie u notebooku. Všem těmto a samozřejmě dalším vysloužilým výrobkům se věnuje svými aktivitami a nabídkami společnost ECOBAT. Podrobnosti naleznete prostřednictvím odkazu v obrázku pod tímto textem:
ecobat

A jak vlastně třídit odpad? Poměrně solidně Vám poradí a nasměruje Vás aktivita představená na webu Jak třídit. Použijte opět odkaz, který je umístěn v obrázku pod totuo krátkou upoutávkou.

jak-tridit

Poněkud z jiné kuchyně, ale opět velice poučný, možná nejčtivější je web Třídění dopadu.cz. Pojďte se podívat. Stačí použít odkaz umístěný v obrázku pod tímto textem.

trideni-odpadu.cz

 

 

Datum vložení: 11. 6. 2019 18:02
Datum poslední aktualizace: 11. 6. 2019 18:07
Autor: Správce Webu

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3
1
4 5
6 7 8 9 10 11
1
12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1
1
2

Mobilní aplikace

Logo mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

Google Play

App Store

Hlášení závad