cz

Překlad (translations)

Kardašova Řečice
Město
Kardašova Řečice

Restaurace, cukrárny a hospody

Bistro - Petr Kratochvíl

Bistro vedle penzionu Hubert nabízí teplou kuchyni po šest dnů v týdnu. Posedět je možné jak uvnitř provozovny, tak i na malé terase před, kde můžete mít na dohled děti, nebo třeba kolo s výhledem na pomník Jablonského.

#

Cukrárna u Loulů

Cukrárna u Loulů nabízí denně čerstvé pečivo. Široký sortiment zákusků,dortů,chlebíčků,koláčů. Lze zde objednat svatební či jiné dorty, obložené mísy, sushi, saláty a jiné. V nabídce máme také několik druhů kávy, alkoholických a nealkoholických nápojů, ledovou tříšť, několik desítek druhů zmrzliny, která je vhodná pro bezlepkovou dietu tak bezmléčnou dietu. Dále zde můžete zakoupit řezané květiny.

#

Cukrárna U sportovce

Cukrárna U sportovce funguje v Kardašově Řečici řadu let. Projíždějící ji znají díky dobré zmrzlině z Kardašky. Díky změně majitele již není v domě naproti budově tzv. malé školy, ale přesídlila na náměstí Svobody, nebo chcete-li na "malé náměstí" do budovy majitelů - firmy Raustav a H+V audit, daně. Je nyní v prostorech menších, nicméně se stejnou zmrzlinou, nabídkou zákusků, kávy atd. Díky poloze je možné při přízni počasí posezení na venkovní terase.

#

Domácí bistro U veselých sousedek

Kardašova Řečice, náměstí J. Hrubého 705
Otevřeno denně

Hospůdka Na hřišti

Hospůdka Na Hřišti je součástí turistického sportovního centra provozovaného FK Kardašova Řečice. Jarní otevírací doba ( od dubna do června ) je každý čtvrtek, pátek, sobotu a neděli od 16:00. Při sportovních, kulturních a dalších akcích je otevřeno i mimo tuto provozní dobu. Nabízíme bohatý výběr nápojů, např. čepovaná piva: 11° branický ležák a 12° extra chmelená Staropramen. Dále nealko např. točená malinovka, pepsi, džusy atd. Každý den něco na zub: klobásy a další masné výrobky od firmy Mefisto, utopenci se zelím, polévky nebo speciality.
Kapacita hospůdky ja 30 osob. Pořádáme i soukromé akce.

#

Hostinec U Nekutů

Hostinec U Nekutů je podnikem dlouholetým, zaměřeným především na kuchyni. Každý obslouží velké množství strávníků z řad místních občanů a projíždějících. Hospoda samozřejmě funguje také, s níže uvedenou otvírací dobou. Hostinec může mmj. nabídnout oddělený salonek pro uspořádání rodinných, firemních večírků, či venkovní posezení s grilem.

#

Kiosek Metel

Na metelském jezu je pro vodáky, cyklisty i turisty připraven sezónní kiosek s širokou nabídkou občerstvení. Vedle kiosku je dostatek míst k sezení, několik kolostavů a dalšího nezbytného vybavení k příjemnému pobytu na tomto místě. Otevřeno je od dubna do října v čase od 11 hodin do 20.00.

#

Penzion Hubert

Penzion Hubert je na náměstí v klidné části. V přízemí budovy je pivnice, v patře salonek pro 35 hostů, pokoje jsou taktéž v prvním patře. Na objekt navazuje bistro, kde se pravidelně vaří. Majitel penzionu je vášnivý myslivec, této zálibě podřídil i doplňky v penzionu, v hospodě a konečně i název.

#

Plzeňská pivnice

Pivnice, kavárna a herna s velkým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, občerstvením a příjemnou obsluhou. Všechny prostory jsou klimatizované a v letní sezóně můžete posedět na terasách. Jedna terasa je před podnikem a druhé posezení je ve dvoře. Nekuřácký salonek, salonek pro uzavřenou společnost pro pořádání rodinných či firemních večírků.

#

Restaurace na terase

Restauraci na terase můžete nalézt nad nákupním střediskem COOP přístupnou po rozměrném schodišti blíže ke kostelu. Ke svému provozu využívá jak velké vnitřní prostory objektu, tak i rozsáhlou terasu, která byla v době nedávné stavebně upravena k prospěchu zákazníků. Na terase je možné si po dobu návštěvy uložit kola. Restaurace nabízí dostatečný sortiment nápojů a studenou kuchyni.

#

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
2
2
2
3
3
4
2
5
2
6
3
7
1
8
1
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19
1
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3
1
4
1

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Hlášení závad