Kardašova Řečice
Město
Kardašova Řečice

Restaurace, cukrárny a hospody

Bistro - Petr Kratochvíl

Bistro vedle penzionu Hubert nabízí teplou kuchyni po šest dnů v týdnu. Posedět je možné jak uvnitř provozovny, tak i na malé terase před, kde můžete mít na dohled děti, nebo třeba kolo s výhledem na pomník Jablonského.

Bistro - Petr Kratochvíl

Cukrárna u Loulů

Cukrárna u Loulů nabízí denně čerstvé pečivo. Široký sortiment zákusků,dortů,chlebíčků,koláčů. Lze zde objednat svatební či jiné dorty, obložené mísy, sushi, saláty a jiné. V nabídce máme také několik druhů kávy, alkoholických a nealkoholických nápojů, ledovou tříšť, několik desítek druhů zmrzliny, která je vhodná pro bezlepkovou dietu tak bezmléčnou dietu. Dále zde můžete zakoupit řezané květiny.

Cukrárna u Loulů

Cukrárna U sportovce

Cukrárna U sportovce funguje v Kardašově Řečici řadu let. Projíždějící ji znají díky dobré zmrzlině z Kardašky. Díky změně majitele již není v domě naproti budově tzv. malé školy, ale přesídlila na náměstí Svobody, nebo chcete-li na "malé náměstí" do budovy majitelů - firmy Raustav a H+V audit, daně. Je nyní v prostorech menších, nicméně se stejnou zmrzlinou, nabídkou zákusků, kávy atd. Díky poloze je možné při přízni počasí posezení na venkovní terase.

Cukrárna U sportovce

Domácí bistro U veselých sousedek

Kardašova Řečice, náměstí J. Hrubého 705
Otevřeno denně

Hospůdka Na hřišti

Hospůdka Na Hřišti je součástí turistického sportovního centra provozovaného FK Kardašova Řečice. Jarní otevírací doba ( od dubna do června ) je každý čtvrtek, pátek, sobotu a neděli od 16:00. Při sportovních, kulturních a dalších akcích je otevřeno i mimo tuto provozní dobu. Nabízíme bohatý výběr nápojů, např. čepovaná piva: 11° branický ležák a 12° extra chmelená Staropramen. Dále nealko např. točená malinovka, pepsi, džusy atd. Každý den něco na zub: klobásy a další masné výrobky od firmy Mefisto, utopenci se zelím, polévky nebo speciality.
Kapacita hospůdky ja 30 osob. Pořádáme i soukromé akce.

Hospůdka Na hřišti

Hostinec U Nekutů

Hostinec U Nekutů je podnikem dlouholetým, zaměřeným především na kuchyni. Každý obslouží velké množství strávníků z řad místních občanů a projíždějících. Hospoda samozřejmě funguje také, s níže uvedenou otvírací dobou. Hostinec může mmj. nabídnout oddělený salonek pro uspořádání rodinných, firemních večírků, či venkovní posezení s grilem.

Hostinec U Nekutů

Kiosek Metel

Na metelském jezu je pro vodáky, cyklisty i turisty připraven sezónní kiosek s širokou nabídkou občerstvení. Vedle kiosku je dostatek míst k sezení, několik kolostavů a dalšího nezbytného vybavení k příjemnému pobytu na tomto místě. Otevřeno je od dubna do října v čase od 11 hodin do 20.00.

Kiosek Metel

Penzion Hubert

Penzion Hubert je na náměstí v klidné části. V přízemí budovy je pivnice, v patře salonek pro 35 hostů, pokoje jsou taktéž v prvním patře. Na objekt navazuje bistro, kde se pravidelně vaří. Majitel penzionu je vášnivý myslivec, této zálibě podřídil i doplňky v penzionu, v hospodě a konečně i název.

Penzion Hubert

Plzeňská pivnice

Pivnice, kavárna a herna s velkým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, občerstvením a příjemnou obsluhou. Všechny prostory jsou klimatizované a v letní sezóně můžete posedět na terasách. Jedna terasa je před podnikem a druhé posezení je ve dvoře. Nekuřácký salonek, salonek pro uzavřenou společnost pro pořádání rodinných či firemních večírků.

Plzeňská pivnice

Restaurace na terase

Restauraci na terase můžete nalézt nad nákupním střediskem COOP přístupnou po rozměrném schodišti blíže ke kostelu. Ke svému provozu využívá jak velké vnitřní prostory objektu, tak i rozsáhlou terasu, která byla v době nedávné stavebně upravena k prospěchu zákazníků. Na terase je možné si po dobu návštěvy uložit kola. Restaurace nabízí dostatečný sortiment nápojů a studenou kuchyni.

Restaurace na terase