Kardašova Řečice
Město
Kardašova Řečice

Obchody

Bazar a vetešnictví

Prodej použitého zboží.
Příjem zboží do komisního prodeje.

COOP Jednota Kardašova Řečice

Prodejna nabízející široký sortiment potravin, zeleninu, pečivo, mléčné výrobky, maso, uzeniny, nápoje, drogerii a drobné domácí potřeby. Provozní dobu a kontakt naleznete po otevření tohoto úvodu.

COOP Jednota Kardašova Řečice

Elektro - KOVÁŘ SERVIS

Firma byla založena v roce 1991 a zabývá se servisem a montážemi chladícího a mrazícího zařízení, klimatizací a bytových a bazénových odvlhčovačů. Dále pak prodejem široké škály domácího elektra a elektroniky. V nabídce je též dodávka vestavných spotřebičů včetně realizací kuchyní. Prodejna je umístěna v boční části budovy COOP Jednota.

Elektro - KOVÁŘ SERVIS

Karel Frýdl

Firma SaF stavebniny prodává stavební cemii Sika, umělý kámen, profily a lišty a stavební chemii Murexin.

PET-AGRO.CZ

Internetový obchod - prodej krmiv pro psy a kočky včetně hospodářských zvířat.

PET-AGRO.CZ

Potraviny Flop

Tento obchod nabízí při každodenní otevírací době potraviny v širokém sortimentu, chlazené i mražené maso, uzeniny, sýry, zeleninu. Dále drogistické zboží, denní tisk, časopisy a drobné zboží do domácnosti.

Potraviny Flop

Prodej ryb - Jindřich Smolík

Prodej ryb - Jindřich Smolík nabízí ne své provozovně prodej živých ryb, včetně možnosti kuchyňské úpravy. Celoročně nabízí prodej kapra, amura a pstruhů. V případě zájmu si domů zákazník odnáší rybu upravenou pro kuchyňské zpracování.

Prodej ryb - Jindřich Smolík

Prodej uhlí, dřev. pelet, písku a štěrků

Jan Pastorek nabízí prodej pilinových briket, pilinových pelet, uhlí, písku a štěrků.

Ráj drogerie

Tuto drogerii nabízející plný sortiment drogistického zboží včetně barev a laků naleznete na náměstí J.Hrubého mezi budovou spořitelny a penzionem. Mapka Vám poradí. Po otevření tohoto kratičkého úvodu se zobrazí provozní hodiny tohoto obchodu a kontakt.

Ráj drogerie

Rockblues - hudební nástroje

Zabýváme se prodejem hudebnin. Prodáváme kytary, komba, kytarové zesilovače i reproboxy. Provozujeme nahrávací studio a zkušebnu. Vyučujeme hru na kytaru. Provádíme servis a seřízení všech druhů kytar.

Včelí med - Vlastimil Frait

Vlastimil Frait nabízí prodej včelího medu z vlastní produkce.

Vinotéka

Velký výběr vín sudových a lahvových - rulandské šedé, ryzlink vlašský, muškát, veltlínské zelené, tramín červený, irsay oliver, pálava, chardonnay, sauvignon, frankovka, zweigettrebe, modrý portugal, cabernet, rulandské modré, svatovavřinecké a další vína.