Kardašova Řečice
Město
Kardašova Řečice

Ubytování

Apartmán - V motýlí zahradě

Ubytování se nachází v obci Nítovice v zadní částí obytného stavení. Sestává se ze samostatné ložnice, sednice (kuchyňky s jídelnou ) a koupelny s WC a se sprchovým koutem. Ubytování je vhodné pro 2-3 lidi. Vstup je samostatný. Hosté mají také možnost využívat zastřešené posezení v zahradě, které jsme pojali jako venkovní obývák. Pobyt s domácím mazlíčkem po telefonické domluvě. Cena 2 osoby od 960,-Kč za 1 noc, 3 osoby od 1160,-Kč za 1 noc.

Apartmány u Růženky

Apartmány u Růženky se nacházejí v klidné části malebného městečka Kardašova Řečice. V domě se nacházejí čtyři apartmány.

Apartmány u Růženky

Penzion Hubert

Penzion Hubert nabízí jeden apartmán (4 lůžka a přistýlka) a dva pokoje (každý 2 lůžka a přistýlka) vždy s koupelnou a televizorem. Snídaně, obědy případně i večeře je možno zajistit v přilehlém bistru.

Penzion Hubert

Penzion U Křenků

Penzion je novostavba zachovávající původní tvar a ráz domu, který na tomto místě stával a je zaměřen na turistiku, cykloturistiku, houbaření a hlavně poznávání krás této části Jižních Čech plné lesů, polí a rybníků. Jedná se o penzion s uzavřeným dvorem se zastřešeným krbem, parkováním na dvoře a před budovou.

Penzion U Křenků

Ubytování Nítovice

Nabízíme ubytování pro 2 - 13 osob v obci Nítovice čp 2. Objekt se nachází v klidné vesničce s názvem Nítovice, na hranici CHKO Třeboňsko, cca 50 obyvatel. Objekt je rekonstruovaný s moderním vybavením. Ubytovací kapacita je 9 lůžek + 4 přistýlky.

Ubytování Nítovice

Ubytování Radim Pivec

Ubytování Radim Pivec nabízí tři rekreační nemovitosti v Kardašově Řečici. Všechny ubytovací místa jsou vybaveny kuchyňkou s nádobím, televizí. Nabízí i využití přilehlých prostor nemovitostí.

Ubytování Radim Pivec

Ubytování u Hesů

Zrekonstruovaný rekreační kamenný rodinný dům 5+kk s nově vybudovaným podkrovím.V klidné části malé obce s udržovanou zahrádkou a příjemným posezením na kryté pergole.