cz

Překlad (translations)

Kardašova Řečice
Město
Kardašova Řečice

Sporty

Aerobic

Náš tým se jmenuje AEROBIC TEAM KARDAŠKA a v našem městě působíme již od roku 2005. Náš tým má v letošní sezóně celkem 40 členů. V závodní skupině soutěží 12 děvčat ve věku od 8mi do 15ti let. V nezávodní kategorii je 28 děvčat od 1. do 6. třídy. Tato skupina trénuje jednu hodinu týdně a účastní se nejrůznějších vystoupení v Kardašově Řečici. Závodní skupina trénuje tři hodiny týdně, účastní se nejrůznějších kulturních a společenských akcí v Kardašově Řečici a okolí a hlavně jezdí na nejrůznější soutěže v aerobicu.

Halloween 2017/2018

Cyklistika

Cycling Team Kardašova Řečice
Jednou ze sportovních volnočasových aktivit, která v posledních letech výrazně oslovila veřejnost je cyklistika. Je jedno zda je to cyklistika turistická či cyklistika se soutěžními ambicemi. Co se týče té cyklistiky turistické, určité pojednání a nabídka tras nabízíme na místě jiném - pod tímto odkazem. Tato stránka je vyhrazena aktivitě sportovně soutěžní, jak se prezentuje Cycling Team Kardašova Řečice.

#

Florbal

Kdo jsou místní florbalisti a co je vlastně florbal?
Florbal je kolektivní halový sport. Hraje se na hřišti o rozměrech 40×20 metrů s lehkým dutým plastovým míčkem. Při standardní herní situaci je z každého týmu na hřišti v jeden moment pět hráčů v poli a jeden brankář. Hráči při hře používají speciální florbalové hole (tzv. florbalky) a snaží se vstřelit protivníkovi gól. Brankáři žádnou hůl nepoužívají, chytají pouze svým vlastním tělem, zejména rukama a nohama. Florbal začíná být čím dál populárnější. Snad pro svou nenáročnost a zároveň atraktivitu se florbal v ČR brzy zabydlel. Tolik tedy na úvod pojednání z Wikipedie...

#

Fotbal

Kopaná má v našem městě dlouholetou historii. Je určitě dobře, že tento sport má u nás dobrou členskou základnu, že se ti starší věnují cíleně těm nejmladším, aby tento sport u nás vzkvétal a bylo se nač dívat a čím se pochlubit.

#

Futsal

Futsalový tým vznikl v Kardašově Řečici v roce 2006. Jedná se o určitou alternativu klasické kopané a místní hráči fotbalu se v této sportovní kategorii našli a věnují se jí jak jen to jde. Kluci provozují vlastní internetové stránky, kde naleznete veškeré další podrobnosti a jejich výsledcích, aktivitách, členech a i sponzorech.

#

Hasičský sport

Pojednání o hasičském nebo požárním sportu
Jak bylo uvedeno jinde, hasiči fungují v Kardašově Řečici drahnou řádku let. Nedílnou součástí pro fyzickou připravenost je požární sport. V roce 1970 bylo rozhodnuto zavést požární sport jako součást odborné přípravy pro hasiče v celé bývalé ČSSR. Během těchto let až do současnosti v rámci dobrovolné činnosti prošla při práci s mládeží široká masa dětí tímto sportem a pro mnohé z nich se stala činnost hasiče volbou zaměstnání.

Modelářský sport

Evropská soutěž modelářů
Jsme velice rádi, že se můžeme pochlubit jednou ze svěřenkyň místního modelářského kroužku, která již základní škole odrostla, ale vztah k této zálibě u ní zůstal a dovedl jí k účasti na FAI Mistrovství Evropy volných modelů třídy F1E v kategorii juniorů pořádaných tentokrát v Rumunsku v Turdě.

#

Stolní tenis

Aktivity oddílu stolního tenisu
Tento sport s nejmenším míčkem se od doby založení oddílu stal populárním mezi širokým spektrem zájemců všech věkových kategorií pro svou minimální finanční náročnost. Místní oddíl v současné době hraje dvě okresní soutěže a díky dosahovaným výsledkům se od roku 2013 bude v místní sportovní hale hrát i krajská soutěž. Tuto skutečnost je potřeba vnímat jako velice pěkný úspěch a vizitku hráčů oddílu.

#

Tenis

Chcete si zahrát tenis?
I v našem městě existuje možnost si zahrát tenis na kvalitním hřišti se zázemím odpovídajícím současným trendům. Je možné hrát jak dvouhry, tak i čtyřhry na hřišti s antukovým povrchem. Toto hřiště je ve vlastnictví pana Zdeňka Smolíka - je v těsném sousedství jeho truhlářské výroby. Samozřejmostí je zapůjčení tenisových raket i míčků. K dispozici je občerstvení a sociální zázemí.

#

Volejbal

Informace ohledně volejbalu budou dodány co nejdříve...

#

Zumba a Zumbík

Já Zumba, dcera Zumba, všichni Zumba

#