cz

Překlad (translations)

Kardašova Řečice
Město
Kardašova Řečice

Městská policie zahajuje svoji činnost - článek starosty

Městská policie zahajuje svoji činnost - článek starosty

Městská policie zahajuje svoji činnost.

Nový rok 2022 přináší celou řadu změn a jednou z nich je i obnovení práce naší městské policie. Jejím pracovníkem se stal pan Zdeněk Lorenc, dříve příslušník Policie ČR, který po absolvování akreditačního školení složil příslušné zkoušky na strážníka městské policie a v druhé polovině ledna zahájí svoji praktickou činnost. Rozhodně nebudeme začínat rozdáváním pokut, ze začátku budeme spíše upozorňovat na porušování dopravních i jiných předpisů, ale pokud se budou přestupky opakovat, může dojít i na různé druhy postihu. Ze začátku se bude naše městská policie zaměřovat zejména na udržování pořádku, dodržování nočního klidu, parkování, pobíhání psů a úklid po nich, neoprávněné zábory městských pozemků a skládky na nich, ale i třídění odpadů či poškozování obecního majetku. V minulých letech byla velká poptávka po naší městské policii a teď je na nás, abychom ji v její práci pomáhali, zbavili se  některých letitých návyků, které jsou v rozporu s nejrůznějšími předpisy i když se nám to někdy nemusí líbit. Všichni chceme pořádek a klid ve svém okolí, ale musíme začít u sebe.

            . 

                                                                                                              MVDr. Petr Nekut

                                                                                                              starosta města        

           

Datum vložení: 17. 1. 2022 15:26
Datum poslední aktualizace: 17. 1. 2022 15:27
Autor: