čtvrtek 21.2.2019
sobota 23.2.2019
noc: -3°C

Výroční zpráva za rok 2015

o poskytování informací dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů.

Město Kardašova Řečice vydává na základě § 18 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, výroční zprávu o své činnosti při poskytování informací dle uvedeného zákona:

• počet podaných žádostí o informace : 7
  • počet podaných odvolání proti rozhodnutí : 0
  • opis podstatných částí každého rozsudku soudu : 0
  • výsledky řízení o sankcích za nedodržování tohoto zákona bez uvádění osobních údajů : 0
  • další informace vztahující se k uplatňování tohoto zákona : 0

V Kardašově Řečici dne 11.9.2018

MVDr.Petr Nekut

starosta

Dnes je: 21.02.2019

Svátek slaví: Lenka

Hlášení městského rozhlasu 20.2.2019
Vrátí se čápi na řečickou školu?
Pod stejným titulkem jsem před pěti lety psal o snaze obnovit na naší škole tradiční čapí hnízdo a pokusit se do něj vrátit jeho čapí nájemníky. Hnízdo bylo vypodloženo pletivem a vypleteno pruty a chrastím, okolí hnízda bylo postříkáno vápnem jako imitace ptačího trusu, který měl přilákat nové obyvatele. Čápi se sice občas v okolí objevili, ale nezahnízdili a hnízdo bylo postupně rozebráno od kavek i vlivem počasí.
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/21/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/21/2019 - prodej Sčítacích přístrojův elektronické aukci.
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/20/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/20/2019 - prodej dřevoobráběcíh a jiných strojů v elektronické aukci.
Územní plán Kardašova Řečice-návrh zprávy o uplatňování územního plánu Kardašova Řečice
V příloze najdete Oznámení o vystavení NÁVRHU ZPRÁVY O UPLATŇOVÁNÍ ÚZEMNÍHO PLÁNU KARDAŠOVA ŘEČICE ve formě veřejné vyhlášky.