čtvrtek 17.1.2019
noc: -3°C
sobota 19.1.2019
noc: -3°C

V této sekci by se postupně měli objevovat smlouvy uzavřené městem. Pro vyšší přehlednost je členíme podle let.

pecovatelska-sluzba504852368.pdf 545.2 Kb

Dnes je: 17.01.2019

Svátek slaví: Drahoslav

Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/14/209
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/14/2019 - prodej Krycích plechů v elektronické aukci.
Hlášení městského rozhlasu 16.1.2019
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/5/2019 a č. CJH/6/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/5/2019 a CJH/6/2019 - prodej opotřebovaných výrobních strojů v elektronické aukci.
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/3/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/3/2019 - prodej bukových fošen III. v elektronické aukci.
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/2/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/2/2019 - prodej smrkových fošen V.v elektronické aukci.
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/111/2018
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/114/2018 - prodej opotřebovaného stroje v elektronické aukci.
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/115/2018
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/115/2018 - prodej vrtačky horizontální, typ VPO 598, 4501 v elektronické aukci.
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/114/2018
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/114/2018 - prodej brusky Bratrstvo na pily v elektronické aukci.
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/113/2018
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/113/2018 - prodej soustruhu SL - 2000 v elektronické aukci.
Přípravky na asanaci kůrovcového dříví
Vážené starostky, vážení starostové, Městský úřad Jindřichův Hradec, jako věcně a místně příslušný orgán státní správy lesů, si Vám dovoluje v příloze zaslat informace, jež se týkají použití přípravků na ochranu rostlin – konkrétně přípravků na asanaci kůrovcového dříví „Vaztak Les“ a „Vaztak Active“ neprofesionálními uživateli. V příloze přikládáme Metodickou informaci k nařízením Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského, kterými se dočasně povoluje omezené a kontrolované použití zmíněných přípravků neprofesionálními uživateli a dále dvě citovaná Nařízení ÚKZUZ. Z důvodu informovanosti vlastníků lesů Vás žádáme o zvážení, zda shora uvedené dokumenty vyvěsit na úředních deskách Vašich obcí. S touto problematikou se lze též seznámit na webových stránkách Města Jindřichův Hradec, v záložce odboru životního prostředí, informace pro vlastníky lesů (viz níže přiložený odkaz) a také na úředních deskách MZe a ÚKZUZ. https://www.jh.cz/cs/mestsky-urad/odbory-uradu/odbor-zivotniho-prostredi/informace-pro-vlastniky-lesu.html Velice Vám děkujeme za spolupráci. Ing. Jaroslav Vlášek Státní správa lesů, státní správa myslivosti, ochrana zvířat proti týrání Oddělení vodního a lesního hospodářství Odbor životního prostředí Tel.: 384 351 284 e-mail: vlasek@jh.cz Městský úřad Jindřichův Hradec Klášterská 135/II 37701 Jindřichův Hradec