Město Kardašova Řečice

Jindřichův Hradec a okolí

pátek 26.4.2019
den: 27°C
noc: 14°C
sobota 27.4.2019
den: 14°C
noc: 8°C
neděle 28.4.2019
den: 16°C
noc: 7°C

Chodili byste v našem městě do kina? V kulturním domě, na klasických židlích, s možným občerstvením.

Ano.
odpověď Ano. (83%)
282 83%
Ne.
odpověď Ne. (17%)
59 17%
Žáky základní školy přivítají po prázdninách nově vybavené učebny ikona článku

V současné době jde do finále projekt "Vybavení ZŠ Kardašova Řečice". Je to již třetí projekt realizovaný na základní škole, který je podpořen evropskými penězi z Regionálního operačního programu NUTS II JZ.


Palubovka a sálovky ikona článku


Jak již zde bylo avizováno, v průběhu října proběhla rekonstrukce podlahy tělocvičny. Podlaha byla vybroušena, nalakována a byly vyznačeny nově linky na několik druhů halových sportů. Cena této renovace byla přibližně 325 000,-Kč. Většina této částky (přesně 250 000,-Kč) byla čerpána z grantu Jihočeského kraje. Zbytek (75 000,-Kč) přispělo město Kardašova Řečice. Vzhledem k tomu, že se nejedná o zanedbatelné finanční prostředky, je potřeba se k novému povrchu náležitě chovat a používat vhodnou obuv. Abychom předešli dohadům, po otevření tohoto článku uvádíme vysvětlení školy, jaké lze používat boty pro děti a samozřejmě i pro dospělé.  


Organizace školního roku 2013-2014 ikona článku


Každý rodič i dítko školou povinné ví, že zanedlouho začíná opět škola. A skoro každý se rád dozví jak je školní rok organizován. Několik údajů naleznete v tomto článku a kompletní informaci v přiloženém souboru. Tento článek se z webu města neztratí, cca po čtrnácti dnech po zahájení školy se přemístí do sekce Základní a mateřská škola/Aktuálně ze školy. Otevřete tedy tento článek a čtěte co Vás čeká v novém školním roce...


Žáci devátých tříd se rozloučili s naší školou ikona článku

Poslední červnový týden je již tradičně spojen s místní poutí, ale též se slavnostním předáváním vysvědčení žákům devátých tříd a nejinak tomu bylo i v pátek 28. června. Na devátou hodinu přišli na radnici slečny a mladí pánové, které jsem nemohl ani poznat, jakkoliv jsem je potkával celý rok.


Školní akademie se vydařila! ikona článku

Jednou z akcí, která se konala u příležitosti 150 let místní školy, byla i obnovená tradice školní akademie, která se konala ve čtvrtek 13. června. Akce vyžadovala dlouhou přípravu, zkoušení a přemýšlení o tom, co si jednotlivé třídy na své vystoupení připraví. Již při příchodu do kulturního domu dávalo zaplněné parkoviště i jeho okolí tušit, že se děje něco mimořádného a návštěvnost bude veliká. Kulturní dům byl zcela zaplněn a na poslední chvíli jsme hledali další židle, aby si všichni návštěvníci mohli sednout.


Cambridgeské zkoušky u nás ikona článku


V tomto článečku naleznete fotografii dětí naší základní školy, které v uplynulých dnech skládaly v pořadí již druhé cambridgeské zkoušky z angličtiny v několika úrovních. Jedním z partnerů, kteří se dětem věnovali, byl rodilý mluvčí Steve ze Spojených států amerických. Na tyto zkoušky se děti připravovaly pod vedením paní Jitky Homolkové z Jindřichova Hradce. Přejeme všem, aby vyhodnocení zkoušek bylo kladné a získané osvědčení je "nakoplo" k dalšímu studiu tohoto světového jazyka, který jim otevírá brány k dalšímu vzdělávání a životním možnostem. 


Školní družina byla představena veřejnosti


Školní družina byla představena veřejnostiTento projekt Školní družina Kardašova Řečice je spolufinancován Evropskou unií


Stavba nové školní družiny se chýlí k závěru


Aktuální fotografie Školní ulice a družiny


20.1.2012 - zápis do prvních tříd
Škola má nové e-maily!!!


Škola má nové e-maily!!!


A zase tu máme nové prvňáčky


Pár vět a fotografií z prvního dne ve škole.Hravá odpoledne v mateřské škole
Nově vybavená kuchyně v mateřské škole


V následujících řádcích máte možnost se seznámit s novou příjemnou změnou, která zlepšila kvalitu naší mateřské školy. V prvním textu tohoto článku jsou slova Mgr. Dany Machové, zástupkyně pro MŠ a za fotografiemi umístěnými ve středu celého článku jsou slova starosty města MVDr. Petra Nekuta.


Nově vybavená kuchyně v mateřské škole


V následujících řádcích máte možnost se seznámit s novou příjemnou změnou, která zlepšila kvalitu naší mateřské školy. V prvním textu tohoto článku jsou slova Mgr. Dany Machové, zástupkyně pro MŠ a za fotografiemi umístěnými ve středu celého článku jsou slova starosty města MVDr. Petra Nekuta.


Dnes je: 26.04.2019

Svátek slaví: Oto

Aktuality

Veřejná vyhláška čj. 1119565/19/2200-11460-301165
Finanční úřad pro Jihočeský kraj, Mánesova 1803/a, České Budějovice žádá o zveřejnění přiložené veřejné vyhlášky způsobem umožňujícím dálkový přístup se současným zveřejněním konvertované podoby této veřejné vyhlášky na úřední desce obce, nejméně po dobu zpřístupnění hromadných předpisných seznamů, tj. od 26. dubna 2019 do 27. května 2019.
více
Hlášení městského rozhlasu 24.4. 2019
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/43/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/43/2019 - prodej brusky přístrojů v elektronické aukci.
více
Aukiční vyhláška k elektronickým aukcím 61,62,63,64,65/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města: EA č. CJH/61/2019 na katgr malý, HT BW 531, v. č. 774 EA č. CJH/62/2019 na katr malý, HT BW 531, v. č. 776 EA č. CJH/63/2019 na vrtačku stolní Jihokov + stůl pod vrtačku EA č. CJH/64/2019 na sekačku na dřevo plus dopravník EA č. CJH/65/2019 na čtyřstrunnou frézu TOS, v. č. 860843 - prodej v elektronických aukcích.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/59/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/59/2019 - prodej AL trubek VI.v elektronické aukci.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/27/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/27/2019 - prodej smrkových fošen VII. v elektronické aukci.
více
Oznámení o počtu a sídle volebních okrsků pro Volby do Evropského Parlamentu
více
Zápis a usnesení zastupitelstva města č.3/2019
více
Opatření obecné povahy-veřejná vyhláška
Ministerstvo zemědělství jako ústřední orgán státní správy lesů vydává podle § 51a lesního zákona následující opatření obecné povahy, kterým Ministerstvo zemědělství rozhodlo o následujících opatřeních odchylných od ustanovení § 31 odst. 6, § 32 odst. 1 a § 33 odst. 1 až 3 lesního zákona.
více
Stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise
Starosta města stanovil minimální počet členů okrskové volební komise pro volby do Evropského parlamentu v Kardašově Řečici, v Mnichu a v Nítovicích - viz příloha.
více
Výroční zpráva za rok 2018
více
Dřevěný přístřešek se skladem a zahradní altán
Jedná se o dvě jednoduché dřevostavby umístěné ve dvoře bytového domu č.p. 77 v ulici Jablonského v Kardašově Řečici.
více
Všechny články a mnoho dalšího naleznete na stránkách https://www.divadlorecice.cz/hlavni-stranka/.
více
Statické zajištění fotbalové tribuny
Statické zajištění budova fotbalové tribuny pomocí mikropilotáže. Výzva k podání nabídky.
více
Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí
V souladu s ustanovením § 25 odst. 3 písmeno g) zákona č. 458/2000 Sb.- energetický zákon, v platném znění je v příloze Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků), na kterých se nachází distribuční zařízení, jehož provozovatelem je E.ON Česká republika s. r. o.
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - fotbalový klub
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Usnesení zastupitelstva města č.2/2018
více
Jízdní řády od 9.12.2018
Na webové stránky www.jikord.cz byly přidány nové příspěvky.
více
Návrh rozpočtu města na rok 2019 a Návrh střednědobého výhledu 2020-2024 města
více
Návrh rozpočtu - Mikroregion Řečicko
více
Usnesení zastupitelstva města č.1/2018
více
Dotaz k budově č.p. 346 Lažany
více
Teplovod - využití prostředků z pronájmu
více
Informační povinnost správce
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Veřejnoprávní smlouva poskytnutí dotace - TJ Sokol
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - FK Kardašova Řečice 1922,z,s.
více