Město Kardašova Řečice

Jindřichův Hradec a okolí

čtvrtek 18.4.2019
den: 19°C
noc: 5°C
pátek 19.4.2019
den: 20°C
noc: 6°C
sobota 20.4.2019
den: 21°C
noc: 6°C

Chodili byste v našem městě do kina? V kulturním domě, na klasických židlích, s možným občerstvením.

Ano.
odpověď Ano. (83%)
280 83%
Ne.
odpověď Ne. (17%)
59 17%

Nejenom prací živ je člověk. I do oblíbené hospůdky se musí občas zajít, nebo kousek chutného sousta pojíst. V našem městě funguje několik hospod, každý si může vybrat dle libosti. Snažili jsme se o krátkou prezentaci jednotlivých provozoven, obsah posuďte sami. 
Restaurace na terase ikona článku


Restauraci na terase můžete nalézt nad nákupním střediskem COOP přístupnou po rozměrném schodišti blíže ke kostelu. Ke svému provozu využívá jak velké vnitřní prostory  objektu, tak i rozsáhlou terasu, která byla v době nedávné stavebně upravena k prospěchu zákazníků. Na terase je možné si po dobu návštěvy uložit kola. Restaurace nabízí dostatečný sortiment nápojů a studenou kuchyni. 


Plzeňská pivnice ikona článku


Pivnice, kavárna a herna s velkým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, občerstvením a příjemnou obsluhou. Všechny prostory jsou klimatizované a v letní sezóně můžete posedět  na terasách. Jedna terasa je před podnikem a druhé posezení  je  ve dvoře. Nekuřácký salonek, salonek pro uzavřenou společnost pro pořádání rodinných či firemních večírků.


Penzion Hubert ikona článku


Penzion Hubert je na náměstí v klidné části. V přízemí budovy je pivnice, v patře salonek pro 35 hostů, pokoje jsou taktéž v prvním patře. Na objekt navazuje bistro, kde se pravidelně vaří. Majitel penzionu je vášnivý myslivec, této zálibě podřídil i doplňky v penzionu, v hospodě a konečně i název.


Občerstvení "Na zastávce" ikona článku


Občerstvení "Na zastávce" nabízí v příjemném prostředí kávu, čaj nebo horkou čokoládu. Je možné si vybrat z nabídky zákusků, zmrzlinových pohárů a vaflí ze šlehačkou. K občerstvení dále nabízí chlebíčky, hamburgery, párek v rohlíku, langoše a jiné. Také si můžete vybrat ze širokého sortimentu nealkoholických nápojů. Zajišťuje objednávky na dorty, zákusky a chlebíčky.Dále nabízí denní tisk, terminál sazky a letní předzahrádku s točenou zmrzlinou.


Kiosek Metel ikona článku


Na metelském jezu je pro vodáky, cyklisty i turisty připraven sezónní kiosek s širokou nabídkou občerstvení. Vedle kiosku je dostatek míst k sezení, několik kolostavů a dalšího nezbytného vybavení k příjemnému pobytu na tomto místě. Otevřeno je od dubna do října v čase od 11 hodin do 20.00. Hostinec U Nekutů ikona článku

Hostinec U Nekutů je podnikem dlouholetým, zaměřeným především na kuchyni. Každý obslouží velké množství strávníků z řad místních občanů a projíždějících. Hospoda samozřejmě funguje také, s níže uvedenou otvírací dobou. Hostinec může mmj. nabídnout oddělený salonek pro uspořádání rodinných, firemních večírků, či venkovní posezení s grilem.


Hospůdka Na hřišti ikona článku

Hospůdka Na Hřišti je součástí turistikého sportovního centra provozovaného FK Kardašova Řečice. Jarní otevírací doba ( od dubna do června ) je každý čtvrtek, pátek, sobotu a neděli od 16:00. Při sportovních, kulturních a dalších akcích je otevřeno i mimo tuto provozní dobu. Nabízíme bohatý výběr nápojů, např. čepovaná piva: 11° branický ležák a 12° extra
chmelená Staropramen. Dále nealko např. točená malinovka, pepsi, džusy atd. Každý den něco na zub: klobásy a další masné výrobky od firmy Mefisto, utopenci se zelím, polévky nebo speciality.
Kapacita hospůdky ja 30 osob. Pořádáme i soukromé akce.


Cukrárna U sportovce ikona článku


Cukrárna U sportovce funguje v Kardašově Řečici řadu let. Projíždějící ji znají díky dobré zmrzlině z Kardašky. Díky změně majitele již není v domě naproti budově tzv. malé školy, ale přesídlila na náměstí Svobody, nebo chcete-li na "malé náměstí" do budovy majitelů - firmy Raustav a H+V audit, daně. Je nyní v prostorech menších, nicméně se stejnou zmrzlinou, nabídkou zákusků, kávy atd. Díky poloze je možné při přízni počasí posezení na venkovní terase.  


Cukrárna u Loulů ikona článku

Cukrárna u Loulů nabízí denně čerstvé pečivo. Široký sortiment zákusků,dortů,chlebíčků,koláčů. Lze zde objednat svatební či jiné dorty, obložené mísy, sushi, saláty a jiné. V nabídce máme také několik druhů kávy, alkoholických a nealkoholických nápojů, ledovou tříšť, několik desítek druhů zmrzliny, která je vhodná pro bezlepkovou dietu tak bezmléčnou dietu. Dále zde můžete zakoupit řezané květiny.


Bufet Průšová ikona článku


Tento bufet nabízí od devíti hodin ráno sortiment hotových jídel, polévky české kuchyně a řadu nápojů. Využívá i uzavřenou terasu, kde je možné odložit kola bez obavy jejich zcizení.


Bistro - Petr Kratochvíl ikona článku


Bistro vedle penzionu Hubert nabízí teplou kuchyni po šest dnů v týdnu. Posedět je možné jak uvnitř provozovny, tak i na malé terase před, kde můžete mít na dohled děti, nebo třeba kolo s výhledem na pomník Jablonského. 


Dnes je: 18.04.2019

Svátek slaví: Valérie

Aktuality

Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/43/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/43/2019 - prodej brusky přístrojů v elektronické aukci.
více
Aukiční vyhláška k elektronickým aukcím 61,62,63,64,65/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města: EA č. CJH/61/2019 na katgr malý, HT BW 531, v. č. 774 EA č. CJH/62/2019 na katr malý, HT BW 531, v. č. 776 EA č. CJH/63/2019 na vrtačku stolní Jihokov + stůl pod vrtačku EA č. CJH/64/2019 na sekačku na dřevo plus dopravník EA č. CJH/65/2019 na čtyřstrunnou frézu TOS, v. č. 860843 - prodej v elektronických aukcích.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/59/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/59/2019 - prodej AL trubek VI.v elektronické aukci.
více
Hlášení městského rozhlasu 18.4.2019
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/27/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/27/2019 - prodej smrkových fošen VII. v elektronické aukci.
více
Oznámení o počtu a sídle volebních okrsků pro Volby do Evropského Parlamentu
více
Zápis a usnesení zastupitelstva města č.3/2019
více
Opatření obecné povahy-veřejná vyhláška
Ministerstvo zemědělství jako ústřední orgán státní správy lesů vydává podle § 51a lesního zákona následující opatření obecné povahy, kterým Ministerstvo zemědělství rozhodlo o následujících opatřeních odchylných od ustanovení § 31 odst. 6, § 32 odst. 1 a § 33 odst. 1 až 3 lesního zákona.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/26/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/26/2019 - prodej smrkových fošen VI. v elektronické aukci.
více
Stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise
Starosta města stanovil minimální počet členů okrskové volební komise pro volby do Evropského parlamentu v Kardašově Řečici, v Mnichu a v Nítovicích - viz příloha.
více
Výroční zpráva za rok 2018
více
Usnesení o nařízení dalšího elektronického dražebního jednání
Exekutorský úřad Brno - venkov vydává toto Usnesení o nařízení dalšího elektronického dražebního jednání (dražební vyhláška).
více
Dřevěný přístřešek se skladem a zahradní altán
Jedná se o dvě jednoduché dřevostavby umístěné ve dvoře bytového domu č.p. 77 v ulici Jablonského v Kardašově Řečici.
více
Všechny články a mnoho dalšího naleznete na stránkách https://www.divadlorecice.cz/hlavni-stranka/.
více
Statické zajištění fotbalové tribuny
Statické zajištění budova fotbalové tribuny pomocí mikropilotáže. Výzva k podání nabídky.
více
Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí
V souladu s ustanovením § 25 odst. 3 písmeno g) zákona č. 458/2000 Sb.- energetický zákon, v platném znění je v příloze Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků), na kterých se nachází distribuční zařízení, jehož provozovatelem je E.ON Česká republika s. r. o.
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - fotbalový klub
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Usnesení zastupitelstva města č.2/2018
více
Jízdní řády od 9.12.2018
Na webové stránky www.jikord.cz byly přidány nové příspěvky.
více
Návrh rozpočtu města na rok 2019 a Návrh střednědobého výhledu 2020-2024 města
více
Návrh rozpočtu - Mikroregion Řečicko
více
Usnesení zastupitelstva města č.1/2018
více
Dotaz k budově č.p. 346 Lažany
více
Teplovod - využití prostředků z pronájmu
více
Informační povinnost správce
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Veřejnoprávní smlouva poskytnutí dotace - TJ Sokol
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - FK Kardašova Řečice 1922,z,s.
více