Město Kardašova Řečice

Jindřichův Hradec a okolí

středa 20.3.2019
den: 8°C
noc: 2°C
čtvrtek 21.3.2019
den: 9°C
noc: 1°C
pátek 22.3.2019
den: 13°C
noc: 3°C

Chodili byste v našem městě do kina? V kulturním domě, na klasických židlích, s možným občerstvením.

Ano.
odpověď Ano. (84%)
261 84%
Ne.
odpověď Ne. (16%)
51 16%

Tříkrálový turnaj ve stolním tenise

ikona článku


Oddíl stolního tenisu v Kardašově Řečici pořádal začátkem nového roku dne 4.1.2014 v místní tělocvičně ZŠ již tradiční, tentokrát sedmý, turnaj ve stolním tenisu. Soutěže jednotlivců a čtyřher se tento rok zúčastnilo 53 hráčů a hráček z divizních, krajských a okresních soutěží. Za pozornost stojí účast několika hráčů (a hráček) kteří v současnosti hrají (nebo hráli) ligové soutěže. Těmi byli - Vendula Tenglová (El Nino Praha - 1.liga žen), Libor Dunovský (Vodňany - 3.liga), Ondřej Fiala (Studená - 3.liga), Ondřej Peterka (Soběslav - 3.liga) a 67 letý Arnošt Pražák (Soběslav - 3.liga) a stojí zato zmínit i jméno Jiřího Černého (Blatná), který je v letošním roce jedničkou jihočeské divize.

Po prezenci všech přítomných jsme se poprvé za dobu organizace turnaje rozhodli rozdělit turnaj na dvě výkonnostní kategorie, a to na hráče krajských a vyšších soutěží a na hráče ze soutěží okresních. V krajské části turnaje hrálo 24 hráčů, kteří byli rozděleni do čtyř skupin po šesti. V části okresní bylo 29 hráčů, rozdělených do čtyř skupin po šesti a jedné po pěti. V jednotlivých skupinách se hrálo systémem "každý s každým" na dva vítězné sety.

Pro další pokračování turnaje jsme zvolili systém "pavouk na dvě porážky", kdy ze skupin postoupili všichni hráči a jejich umístění ve skupinách určilo jejich nasazení do hlavní části - pavouka. V krajské části turnaje se do čtvrtfinále dle předpokladů dostalo osm nejvýše nasazených hráčů a turnaj směřoval k očekávanému finále mezi dvěma nejsilnějšími hráči - Jiřím Černým a Liborem Dunovským, ve kterém zvítězila divizní jednička Jiří Černý poměrem 3:0 na sety. Zápas o druhé místo sehrál Libor Dunovský s Ondřejem Peterkou, který předtím prohrál v semifinále s pozdějším vítězem Jiřím Černým. Druhé místo si vybojoval Libor Dunovský poměrem 3:0 na sety.
Stejně tak v okresní části turnaje se do čtvrtfinále dostali herně nejsilnější hráči a ve finále překvapil všechny přítomné 75letý pan Jaroslav Novák ze Studené, když suverénně porazil o 47 let mladšího Tomáše Čejnu z Lodhéřova, taktéž 3:0. Spodní částí pavouka se do utkání o druhé místo propracoval Petr Chmel z Nové Vsi a porazil Tomáše Čejnu 3:1.

Po odehrání zápasů v základních skupinách se účastníci turnaje postupně odcházeli občerstvit do Hostince u Nekutů na vynikající "vepřo-knedlo-zelo".

Po obědě jsme rozehráli turnaj čtyřher, který byl hrán společně pro okres i kraj bez rozdílu výkonnosti a byl hrán systémem na jednu porážku. Přihlásilo se 24 dvojic, přičemž do finále se dostaly dvě nejsilnější dvojice Vendula Tenglová (El Nino Praha) - Jiří Černý (Blatná) a Jan Maňhal ml. - Ondřej Fiala (oba Studená). Po boji 3:2 zvítězili Jan Maňhal a Ondřej Fiala. Zápas o třetí místo sehrálo překvapení turnaje Zdeněk Smolík (OST. K.Ř) - Jaroslav Vejbora (Lodhéřov) proti narychlo sestavené dvojici Libor Dunovský (Protivín) - Karel Janda (České Velenice). Po velmi dlouhém a vyrovnaném zápase nakonec zvítězila papírově lepší dvojice Dunovský- Janda 3:2.

 


Výsledky krajské části turnaje:

1. Jiří Černý (Blatná)
2. Libor Dunovský (Protivín)
3. Ondřej Peterka (Soběslav)

Výsledky okresní části turnaje:

1. Jaroslav Novák (Studená)
2. Petr Chmel (Nová Ves u Čes. Budějovic)
3. Tomáš Čejna (Lodhéřov)

Výsledky soutěže čtyřher:

1. Ondřej Fiala - Jan Maňhal ml. (Studená)
2. Vendula Tenglová - Jiří Černý (El Nino Praha, Blatná)
3. Libor Dunovský - Karel Janda (Protivín, České Velenice)


Vzhledem k vysokému počtu účastníků se nám letošní turnaj protáhl až do 19. hodiny večerní, avšak toto nebylo možné nijak ovlivnit. Oproti minulému roku byla herní úroveň turnaje, co se týče kvality hráčů výrazně lepší, což přispělo k velice atraktivním zápasům ve finálové fázi turnaje. Za to bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným a byli bychom rádi, abychom se v příštím roce setkali alespoň ve stejném, nebo ještě lepším složení.

Oddíl stolního tenisu Kardašova Řečice děkuje všem organizátorům, pořadatelům a sponzorům:

ZŠ Kardašova Řečice,
Městu Kardašova Řečice, 
Hostinci u Nekutů, 
a dalším…

 

za OST Kardašova Řečice
Zdeněk Smolík

A na závěr několik fotografií:

Tříkrálový turnaj ve stolním tenise Tříkrálový turnaj ve stolním tenise Tříkrálový turnaj ve stolním tenise

Tříkrálový turnaj ve stolním tenise Tříkrálový turnaj ve stolním tenise Tříkrálový turnaj ve stolním tenise

Tříkrálový turnaj ve stolním tenise Tříkrálový turnaj ve stolním tenise


 

Dnes je: 20.03.2019

Svátek slaví: Světlana

Aktuality

Hlášení městského rozhlasu 18.3.2019
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/32/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/32/2019 - prodej stroje v elektronické aukci.
více
Oznámení o konání veřejného zasedání zastupitelstva města
více
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy č. 2
Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, odbor zvláštní ochrany přírody, Kaplanova 1931/1, Praha 11 - Chodov, vydává Opatření obecné povahy č. 2.
více
Výstraha ČHMÚ
Číslo: PVI_2019/38 Vydaná: čtvrtek 14.03.2019 11:01 (10:01 UTC) Na jev: SILNÝ VÍTR (NÍZKÝ STUPEŇ NEBEZPEČÍ): Praha Středočeský Karlovarský Plzeňský Jihočeský Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Olomoucký Moravskoslezský od čtvrtka 14.03.2019 18:00 do pátku 15.03.2019 06:00. Na jev: SILNÝ VÍTR (NÍZKÝ STUPEŇ NEBEZPEČÍ): Praha Středočeský Karlovarský Plzeňský Jihočeský Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Vysočina Jihomoravský:(BK,BM,BI,BV,ZN,) Olomoucký Moravskoslezský od pátku 15.03.2019 18:00 do soboty 16.03.2019 06:00.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/22/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/22/2019 - prodej Strojů v elektronické aukci.
více
Dřevěný přístřešek se skladem a zahradní altán
Jedná se o dvě jednoduché dřevostavby umístěné ve dvoře bytového domu č.p. 77 v ulici Jablonského v Kardašově Řečici.
více
Veřejná nabídka pozemků k náhradním restitucím
Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Jihočeský kraj, Pobočka Jindřichův Hradec, Pravdova 837/II, zveřejňuje seznam pozemků, které jsou předmětem veřejné nabídky podle zákona o půdě.
více
Všechny články a mnoho dalšího naleznete na stránkách https://www.divadlorecice.cz/hlavni-stranka/.
více
Oznámení o záměru směny pozemků
více
Statické zajištění fotbalové tribuny
Statické zajištění budova fotbalové tribuny pomocí mikropilotáže. Výzva k podání nabídky.
více
Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí
V souladu s ustanovením § 25 odst. 3 písmeno g) zákona č. 458/2000 Sb.- energetický zákon, v platném znění je v příloze Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků), na kterých se nachází distribuční zařízení, jehož provozovatelem je E.ON Česká republika s. r. o.
více
Dražební vyhláška o provedení elektronické dražby NV
Soudní exekutor JUDr. Lukáš Jícha, Exekutorský úřad Přerov vydává tuto "Dražební vyhlášku o provedení elektronick dražby nemovité věci.
více
Oznámení o záměru směny pozemků
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - fotbalový klub
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Usnesení zastupitelstva města č.2/2018
více
Jízdní řády od 9.12.2018
Na webové stránky www.jikord.cz byly přidány nové příspěvky.
více
Návrh rozpočtu města na rok 2019 a Návrh střednědobého výhledu 2020-2024 města
více
Návrh rozpočtu - Mikroregion Řečicko
více
Usnesení zastupitelstva města č.1/2018
více
Oznámení záměru pronájmu nebytových prostor
více
Dotaz k budově č.p. 346 Lažany
více
Teplovod - využití prostředků z pronájmu
více
Informační povinnosr správce
Informační povinnost správce Vážení občané, v souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), ve znění pozdějších předpisů (dále jen Nařízení GDPR), si vás dovolujeme informovat o tom, jak město Kardašova Řečice zpracovává vaše osobní údaje. 1. Kdo spravuje vaše osobní údaje? Správcem vašich osobních údajů je: Město Kardašova Řečice nám. Jaromíra Hrubého 64 378 21 Kardašova Řečice Zastoupená: MVDr. Petrem Nekutem – starostou Tel.: 384 383 031 E-mail: posta@kardasova-recice.cz ID datové schránky: trrb6ca 2. Kdo je pověřencem pro ochranu osobních údajů města Kardašova Řečice? Jako orgán veřejné moci, musíme mít pověřence pro ochranu osobních údajů, který nám pomáhá chránit vaše osobní údaje. Naším pověřencem pro ochranu osobních údajů je: Ing. Bc. Leona Bucharová, Petrův Dvůr 54, 384 11 Netolice, Tel.: 773 823 040. E-mail: info@gdprproobce.com 3. Kdy se můžete obrátit na pověřence pro ochranu osobních údajů? Pokud se domníváte, že zpracováváme vaše osobní údaje v rozporu s právními předpisy, můžete podat stížnost u našeho pověřence pro ochranu osobních údajů. 4. Z jakého důvodu zpracovává města Kardašova Řečice vaše osobní údaje? Zpracováváme vaše osobní údaje zpravidla proto, že nám to ukládá zákon nebo jiný právní předpis (zejm. zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel a rodných číslech a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů). V některých případech zpracováváme vaše osobní údaje v rámci výkonu územní samosprávy či pro plnění smluvních vztahů. 5. Předáváme vaše osobní údaje jiným subjektům? Ano, předáváme osobní údaje v případě, že nám to ukládá právní předpis nebo podmínky dotačního řízení (např. Krajský úřad v případě vyúčtování dotací). Soukromým subjektům předáváme osobní údaje jen v případě, že je to nutné pro splnění naší povinnosti (např. externí účetní). 6. Předáváme osobní údaje do třetích zemí? Osobní údaje do třetích zemí (zemí mimo Evropskou unii) nepředáváme. 7. Po jakou dobu budou vaše osobní údaje uloženy v našich evidencích? Vaše osobní údaje budou v našich evidencích uloženy po dobu stanovenou vnitřními předpisy obce, příp. po nezbytně nutnou dobu dle účelu zpracování. 8. Jaká máte vůči nám, jako správci mých osobních údajů, práva? Kdykoliv od nás můžete požadovat, abychom - vám umožnili přístup k vašim osobním údajům - opravili vaše osobní údaje, které nejsou přesné - vymazali vaše osobní údaje (v případě, že jsou splněny podmínky uvedené v článku 17 Nařízení GDPR), případně omezili jejich zpracování. 9. V čem spočívá právo na přístup k osobním údajům? Můžete nás požádat, abychom Vám sdělili, zda zpracováváme Vaše osobní údaje. Můžete nás požádat o přístup ke zpracovávaným osobním údajům a o informace o zpracování těchto údajů. Můžete nás požádat o poskytnutí kopie zpracovávaných osobních údajů. 10. Můžete požádat o přístup k osobním údajům jiného osoby? Můžete požádat pouze o přístup ke svým osobním údajům. Pokud chcete požádat o osobní údaje jiné osoby, musíte mít od ní plnou moc. 11. Jakým způsobem můžete takovou žádost podat? Tuto žádost můžete podat jakýmkoliv způsobem (včetně e-mailu). Pověřený pracovník má však povinnost zjistit vaši totožnost, proto Vás může vyzvat k tomu, abyste svou totožnost doložili. 12. Do kdy mi poskytnete odpověď? O přijatých opatřeních vás budeme informovat zpravidla do jednoho měsíce. V některých složitých případech však můžeme lhůtu prodloužit. 13. Kolik taková žádost stojí? Tato žádost a její vyřízení je bezplatná. Nicméně v odůvodněných případech můžeme požadovat náhradu některých nákladů (např. cenu přenositelného disku, na kterém vám je poskytnut seznam všech osobních údajů, které o vás zpracováváme). 14. Dal jsem souhlas se zpracováním osobních údajů a chtěl bych ho odvolat. Pokud udělujete souhlas se zpracováním některých vašich osobních údajů, pak máte právo kdykoli souhlas odvolat. Tím však není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů založená na souhlasu uděleném před jeho odvoláním. To znamená, že zpracování osobních údajů do odvolání souhlasu je legální. 15. Co máte konat, pokud se domníváte, že nezpracováváme vaše osobní údaje správně? V takovém případě se můžete obrátit na našeho pověřence pro ochranu osobních údajů nebo máte právo podat stížnost u dozorového orgánu (Úřad pro ochranu osobních údajů).
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Veřejnoprávní smlouva poskytnutí dotace - TJ Sokol
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - FK Kardašova Řečice 1922,z,s.
více