Město Kardašova Řečice

Jindřichův Hradec a okolí

čtvrtek 18.4.2019
den: 19°C
noc: 5°C
pátek 19.4.2019
den: 20°C
noc: 6°C
sobota 20.4.2019
den: 21°C
noc: 6°C

Chodili byste v našem městě do kina? V kulturním domě, na klasických židlích, s možným občerstvením.

Ano.
odpověď Ano. (83%)
280 83%
Ne.
odpověď Ne. (17%)
59 17%

Evropská soutěž modelářů


 

Jsme velice rádi, že se můžeme pochlubit jednou ze svěřenkyň místního modelářského kroužku, která již základní škole odrostla, ale vztah k této zálibě u ní zůstal a dovedl jí k účasti na FAI Mistrovství Evropy volných modelů třídy F1E v kategorii juniorů pořádaných tentokrát v Rumunsku v Turdě. Kdo trochu sleduje činnost našich modelářů, tomu netřeba připomínat, že se jedná o Martu Vysokou ml., dceru zase modeláře Ondřeje Vysokého. Letos v srpnu se společně zůčastnili poprvé takovéhoto modelářsky významného podniku, kde reprezentovali hlavně české modeláře a taky trochu i místní modelářský klub. Bylo by neobjektivní očekávat na prvních mezinárodních závodech čelní umístění. Jsme rádi, že rodina Marty pochopila její zájem o tohoto koníčka, podpořili jí v jejím snažení a dlouhou cestu společně absolvovali a fandili jak se na hrdé rodiče patří… Marta v jednotlivcích obsadila 19 místo a jako tým České republiky skončili společně s dalšími dvěma závodníky (Magdalenou Orlovou a Vladimírem Hronem) na krásném čtvrtém místě za reprezentanty Rumunska, Německa a Polska. 

Nezbývá než za naše město poděkovat za reprezentaci českých modelářů a našeho města na evropském sportovním podniku a do dalšího soutěžení popřát hodně zdaru.

 

Ať to lítá!

  


Vítězové republikové soutěže volných modelů

 

Jsme velice rádi, že místní modeláři na republikových soutěžích reprezentují naše město a díky své připravenosti ve zvolených kategoriích obsazují čelní místa. V těchto dnech (říjen 2011) vyhrála Marta Vysoká soutěž volných modelů kategorie A1 (model větroně) a družstvo dospělých ve složení Lukáš Vosecký, Ondřej Vysoký a Jan Kadlec obsadilo v kvalitní konkurenci pěti týmů z celé republiky první místo v kategorii S4A (volný model - házedlo poháněné raketovým motorkem).

Blahopřejeme!

 

Vítězové republikové soutěže volných modelů

Marta Vysoká

Vítězové republikové soutěže volných modelů

Ondřej Vysoký, Lukáš Vosecký a Jan Kadlec

Vítězové republikové soutěže volných modelů

 


Co si představit pod pojmem modelářský sport?

 

Kdo se domnívá, že modelářská činnost se jen těžko dá nazývat sportem, tak se velice mýlí. Zkuste se dojet podívat na některé závody volných modelů a názor ihned změníte. Modeláři musí být fyzicky dobře připraveni, neboť během soutěže naběhají solidní dávku kilometrů. V případě našeho města se těchto soutěží účastní především děti z modelářských kroužků.

Co si představit pod pojmem modelářský sport?Co si představit pod pojmem modelářský sport?Co si představit pod pojmem modelářský sport?Co si představit pod pojmem modelářský sport?Co si představit pod pojmem modelářský sport?

 

Pod vedením zkušených instruktorů se dětem dařilo a daří obsazovat čelní místa při soutěžích. Přejme si tedy, aby tak tomu bylo i nadále a jméno našeho města znělo dál při vyhlášení nejlepších sportovců z řad kardašovořečických modelářů. 

 

 

Dnes je: 18.04.2019

Svátek slaví: Valérie

Aktuality

Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/43/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/43/2019 - prodej brusky přístrojů v elektronické aukci.
více
Aukiční vyhláška k elektronickým aukcím 61,62,63,64,65/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města: EA č. CJH/61/2019 na katgr malý, HT BW 531, v. č. 774 EA č. CJH/62/2019 na katr malý, HT BW 531, v. č. 776 EA č. CJH/63/2019 na vrtačku stolní Jihokov + stůl pod vrtačku EA č. CJH/64/2019 na sekačku na dřevo plus dopravník EA č. CJH/65/2019 na čtyřstrunnou frézu TOS, v. č. 860843 - prodej v elektronických aukcích.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/59/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/59/2019 - prodej AL trubek VI.v elektronické aukci.
více
Hlášení městského rozhlasu 18.4.2019
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/27/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/27/2019 - prodej smrkových fošen VII. v elektronické aukci.
více
Oznámení o počtu a sídle volebních okrsků pro Volby do Evropského Parlamentu
více
Zápis a usnesení zastupitelstva města č.3/2019
více
Opatření obecné povahy-veřejná vyhláška
Ministerstvo zemědělství jako ústřední orgán státní správy lesů vydává podle § 51a lesního zákona následující opatření obecné povahy, kterým Ministerstvo zemědělství rozhodlo o následujících opatřeních odchylných od ustanovení § 31 odst. 6, § 32 odst. 1 a § 33 odst. 1 až 3 lesního zákona.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/26/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/26/2019 - prodej smrkových fošen VI. v elektronické aukci.
více
Stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise
Starosta města stanovil minimální počet členů okrskové volební komise pro volby do Evropského parlamentu v Kardašově Řečici, v Mnichu a v Nítovicích - viz příloha.
více
Výroční zpráva za rok 2018
více
Usnesení o nařízení dalšího elektronického dražebního jednání
Exekutorský úřad Brno - venkov vydává toto Usnesení o nařízení dalšího elektronického dražebního jednání (dražební vyhláška).
více
Dřevěný přístřešek se skladem a zahradní altán
Jedná se o dvě jednoduché dřevostavby umístěné ve dvoře bytového domu č.p. 77 v ulici Jablonského v Kardašově Řečici.
více
Všechny články a mnoho dalšího naleznete na stránkách https://www.divadlorecice.cz/hlavni-stranka/.
více
Statické zajištění fotbalové tribuny
Statické zajištění budova fotbalové tribuny pomocí mikropilotáže. Výzva k podání nabídky.
více
Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí
V souladu s ustanovením § 25 odst. 3 písmeno g) zákona č. 458/2000 Sb.- energetický zákon, v platném znění je v příloze Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků), na kterých se nachází distribuční zařízení, jehož provozovatelem je E.ON Česká republika s. r. o.
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - fotbalový klub
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Usnesení zastupitelstva města č.2/2018
více
Jízdní řády od 9.12.2018
Na webové stránky www.jikord.cz byly přidány nové příspěvky.
více
Návrh rozpočtu města na rok 2019 a Návrh střednědobého výhledu 2020-2024 města
více
Návrh rozpočtu - Mikroregion Řečicko
více
Usnesení zastupitelstva města č.1/2018
více
Dotaz k budově č.p. 346 Lažany
více
Teplovod - využití prostředků z pronájmu
více
Informační povinnost správce
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Veřejnoprávní smlouva poskytnutí dotace - TJ Sokol
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - FK Kardašova Řečice 1922,z,s.
více