Město Kardašova Řečice

Jindřichův Hradec a okolí

pátek 19.4.2019
den: 22°C
noc: 5°C
sobota 20.4.2019
den: 21°C
noc: 6°C
neděle 21.4.2019
den: 22°C
noc: 6°C

Chodili byste v našem městě do kina? V kulturním domě, na klasických židlích, s možným občerstvením.

Ano.
odpověď Ano. (83%)
280 83%
Ne.
odpověď Ne. (17%)
59 17%
Toto menu bylo založeno 29.srpna 2013, proto s uváděním výsledků a hodnocením zápasů začínáme až od tohoto data...A nyní tj. v dubnu 2014 založili místní fotbalisté svůj web, kde najdete opravdu vše o jejich aktivitách.

Použijte tento odkaz.

28.9.2013 Č. Velenice - Kard.Řečice

ikona článku


Zápas se pro nás odvíjel dobře, až na proměňování některých šancí. V prvním poločase jsme si vytvořili pět brankových příležitostí. Největší šancí zápasu byla střela Radka Porochoňskiho ve 14. minutě, která směřovala přímo doprostřed brány. Bohužel však byla gólmanem soupeře zlikvidována. Dále měl pěknou šanci Bavor, kdy z levé strany střílel po zemi k protější tyči, bohužel o kousek minul. Potom přišla rychlá akce, kde Bavor poslal balon na Šegyho a ten chytrou uličkou našel nabíhajícího Ondru J. Ten si míč ale moc předkopl a brankář mu míč včasným vyběhnutím zlikvidoval. Minutu před koncem poločasu měl ještě velice vydařenou střelu z přímého kopu Ondra Madar, kdy šlo o centimetry. Z následného rohového kopu Tomáš Pražák konečně vstřelil první gól utkání, který se hlavou po rohovém kopu většinou nemýlí. Byla to pro náš tým zasloužená branka. Většina z první půle se totiž odehrávala na polovině domácích. Co mě mrzí z prvního poločasu je to, že jsme proměnili jen jednu gólovou příležitost.

České Velenice – Kardašova Řečice 1:2 (0:1), góly: Pražák, Michal

Do druhého poločasu se domácí trochu zlepšili, vyrovnali hru, ale měli z toho dvě šance. První proměnili, když jsme neuhlídali po rohovém kopu odražený balón. Kdy Ráďa spoléhal na to, že to hráč nestihne, nepřerušil hru. K naší smůle bohužel hráč míč stihl a krásně předložil šanci spoluhráči před prázdnou bránu, a ten srovnal stav hry na 1:1. Potom měl Jakub Idrizaj další 3 šance. Největší z nich bylo, když šel na branku soupeře a protihráč ho evidentně zfauloval zezadu. Paradoxem bylo, že rozhodčí odpískal útočící faul. Dále tam byly střely na branku, které vyslali Ondra s Vojtou a jedna krásná hlavička do Míry Nedomy a tam se vyznamenal gólman. Moc se mi líbil gólman domácích, který chytil další tři, čtyři vyložené šance. V 85. minutě byl vyloučen Ondra Jánošík, který dostal červenou kartu za oplácení. Šlo o hráče, který hrál zákeřně celý zápas. Šegy na něj jednou vystartoval, naštěstí to bylo bez napomenutí. V 86. minutě nám propadl míč mezi stopery a domácí hráč ze vzdálenosti deseti metrů zakončil nad bránu. No a potom nejhezčí moment, 92. minuta, závar v šestnáctce domácích. Střelou pod břevno Bavor zpečetil naše vítězství. Přidal další gól do šatny a potvrdil naše zasloužené vítězství.

Jeli jsme k zápasu k předposlednímu týmu tabulky, a věřil jsem, že opět venku vyhrajeme. I když je tabulka velmi vyrovnaná. Stačí jedna prohra a tým je dole a naopak. Momentálně musíme doma potvrdit vítězství a v Ledenicích se pokusili urvat tři body, abychom se mohli pohybovat v horních patrech tabulky.

trenér Petr Jánošík

Sestava: Lukáš Šamal – Tomáš Pražák, Ondra Madar, Pavel Vosecký, Míra Nedoma – Ondra Jánošík, Vojta Jánošík, Míra Michal, Jakub Idrizaj – Zdeněk Šergl, Radek Porochoňski (75´ Jan Pozníček)

Dnes je: 19.04.2019

Svátek slaví: Rostislav

Aktuality

Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/43/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/43/2019 - prodej brusky přístrojů v elektronické aukci.
více
Aukiční vyhláška k elektronickým aukcím 61,62,63,64,65/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města: EA č. CJH/61/2019 na katgr malý, HT BW 531, v. č. 774 EA č. CJH/62/2019 na katr malý, HT BW 531, v. č. 776 EA č. CJH/63/2019 na vrtačku stolní Jihokov + stůl pod vrtačku EA č. CJH/64/2019 na sekačku na dřevo plus dopravník EA č. CJH/65/2019 na čtyřstrunnou frézu TOS, v. č. 860843 - prodej v elektronických aukcích.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/59/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/59/2019 - prodej AL trubek VI.v elektronické aukci.
více
Hlášení městského rozhlasu 18.4.2019
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/27/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/27/2019 - prodej smrkových fošen VII. v elektronické aukci.
více
Oznámení o počtu a sídle volebních okrsků pro Volby do Evropského Parlamentu
více
Zápis a usnesení zastupitelstva města č.3/2019
více
Opatření obecné povahy-veřejná vyhláška
Ministerstvo zemědělství jako ústřední orgán státní správy lesů vydává podle § 51a lesního zákona následující opatření obecné povahy, kterým Ministerstvo zemědělství rozhodlo o následujících opatřeních odchylných od ustanovení § 31 odst. 6, § 32 odst. 1 a § 33 odst. 1 až 3 lesního zákona.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/26/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/26/2019 - prodej smrkových fošen VI. v elektronické aukci.
více
Stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise
Starosta města stanovil minimální počet členů okrskové volební komise pro volby do Evropského parlamentu v Kardašově Řečici, v Mnichu a v Nítovicích - viz příloha.
více
Výroční zpráva za rok 2018
více
Usnesení o nařízení dalšího elektronického dražebního jednání
Exekutorský úřad Brno - venkov vydává toto Usnesení o nařízení dalšího elektronického dražebního jednání (dražební vyhláška).
více
Dřevěný přístřešek se skladem a zahradní altán
Jedná se o dvě jednoduché dřevostavby umístěné ve dvoře bytového domu č.p. 77 v ulici Jablonského v Kardašově Řečici.
více
Všechny články a mnoho dalšího naleznete na stránkách https://www.divadlorecice.cz/hlavni-stranka/.
více
Statické zajištění fotbalové tribuny
Statické zajištění budova fotbalové tribuny pomocí mikropilotáže. Výzva k podání nabídky.
více
Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí
V souladu s ustanovením § 25 odst. 3 písmeno g) zákona č. 458/2000 Sb.- energetický zákon, v platném znění je v příloze Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků), na kterých se nachází distribuční zařízení, jehož provozovatelem je E.ON Česká republika s. r. o.
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - fotbalový klub
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Usnesení zastupitelstva města č.2/2018
více
Jízdní řády od 9.12.2018
Na webové stránky www.jikord.cz byly přidány nové příspěvky.
více
Návrh rozpočtu města na rok 2019 a Návrh střednědobého výhledu 2020-2024 města
více
Návrh rozpočtu - Mikroregion Řečicko
více
Usnesení zastupitelstva města č.1/2018
více
Dotaz k budově č.p. 346 Lažany
více
Teplovod - využití prostředků z pronájmu
více
Informační povinnost správce
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Veřejnoprávní smlouva poskytnutí dotace - TJ Sokol
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - FK Kardašova Řečice 1922,z,s.
více