Město Kardašova Řečice

Jindřichův Hradec a okolí

čtvrtek 18.4.2019
den: 19°C
noc: 5°C
pátek 19.4.2019
den: 20°C
noc: 6°C
sobota 20.4.2019
den: 21°C
noc: 6°C

Chodili byste v našem městě do kina? V kulturním domě, na klasických židlích, s možným občerstvením.

Ano.
odpověď Ano. (83%)
280 83%
Ne.
odpověď Ne. (17%)
59 17%
Toto menu bylo založeno 29.srpna 2013, proto s uváděním výsledků a hodnocením zápasů začínáme až od tohoto data...A nyní tj. v dubnu 2014 založili místní fotbalisté svůj web, kde najdete opravdu vše o jejich aktivitách.

Použijte tento odkaz.

29.3.2014 - K.Řečice A - Suchdol n/L. ikona článku


Hned na úvod nás čekal důležitý duel proti těžkému soupeři. Suchdol disponuje šikovnými fotbalisty, což se ukázalo i u nás. 


5.4.2014 - Klikov - K.Řečice A ikona článku


Do Klikova jsme jeli povzbuzení výhrou nad Suchdolem 3:0 a chtěli jsme domácím vrátit podzimní porážku. Prvních 15 minut jsme, i přes nepříznivý terén, byli lepším týmem a připravili jsme si pár šancí, které jsme však nevyužili. Poté přišla na druhé straně poměrně přísná penalta, kterou domácí s přehledem proměnili. 


16. 11. 2013 J. Hradec B – K. Řečice ikona článku


Hrál se vyrovnaný a pohledný zápas, v němž jediný rozdíl představovalo proměňování šancí. Zatímco Hradec využil tři, my jen dvě, přestože příležitostí jsme měli víc než domácí. V tomto ohledu vynikal zejména Idrizaj, jenž navíc rozezvučel i břevno. Úvod nám nevyšel, přestože jsem mužstvo na počáteční nápor soupeře upozorňoval, a Šimánek se krásně trefil do šibenice.


9. 11. 2013 Lišov – K. Řečice ikona článku


V první velké šanci se ocitli domácí, ale Pražák v 6. minutě v posledním okamžiku střelu zblokoval. Stejný hráč se pak v 11. minutě zapsal i mezi střelce, když dopravil míč do sítě po rohovém kopu. Ve 22. minutě se nám povedla pěkná akce po lajně, Ondra Jánošík vyslal Idrizaje a jeho přihrávku zakončil do odkryté branky Vojta Jánošík.


2. 11. 2013 Kard. Řečice - Slavonice ikona článku


„Bylo vidět, že na sebe narazily týmy, které v tabulce sousedí, takže se hrál vyrovnaný fotbal. V první půli z naší strany za zmínku stojí dvě šance Housky a jedna Idrizaje, gól z nich však nepadl. Skóre tak otevřel v 50. minutě Ondra Jánošík, jenž do sítě dorazil střelu Idrizaje.


26. 10. 2013 Kard. Řečice – Nová Bystřice ikona článku


Vypadalo to jednoznačně, domácí nás předčili hlavně v bojovnosti, potřebovali zabrat a to se jim povedlo. Inkasovali jsme hned v první minutě po rychlém brejku, další pohroma přišla ve 23. a 25. minutě.


19.10.2013 Kard.Řečice - Třebětice ikona článku


Utkání s kvalitním soupeřem přineslo pěkný fotbal, útočnou hru a množství branek. Vyhráli jsme zaslouženě, ale výše porážky je pro Třebětice trochu krutá.


12. 10. 2013 Ledenice – Kard. Řečice ikona článku


Zápas pro nás začal hodně smolně, neboť hned v první minutě domácí využili naší zbytečné ztráty míče a dostali se do vedení. Na tým to však nemělo dopad, neboť hráči věděli, že mají dostatek času s výsledkem něco udělat. Začala tak přehlídka našich příležitostí, které měli třeba Pražák, Kovář, Houska, Jánošík či Idrizaj. 


5.10.2013 - Kard. Řečice – Soběslav “B“ ikona článku


Se silnými soupeři si dokážeme poradit, s těmi papírově slabšími ne. Už si ze mě dělají legraci, že Jánošík bohatým bere a chudým rozdává, což přesně platilo v souboji se soběslavskou rezervou.


28.9.2013 Č. Velenice - Kard.Řečice ikona článku


Zápas se pro nás odvíjel dobře, až na proměňování některých šancí. V prvním poločase jsme si vytvořili pět brankových příležitostí. Největší šancí zápasu byla střela Radka Porochoňskiho ve 14. minutě, která směřovala přímo doprostřed brány. Bohužel však byla gólmanem soupeře zlikvidována. Dále měl pěknou šanci Bavor, kdy z levé strany střílel po zemi k protější tyči, bohužel o kousek minul. Potom přišla rychlá akce, kde Bavor poslal balon na Šegyho a ten chytrou uličkou našel nabíhajícího Ondru J. Ten si míč ale moc předkopl a brankář mu míč včasným vyběhnutím zlikvidoval. Minutu před koncem poločasu měl ještě velice vydařenou střelu z přímého kopu Ondra Madar, kdy šlo o centimetry. Z následného rohového kopu Tomáš Pražák konečně vstřelil první gól utkání, který se hlavou po rohovém kopu většinou nemýlí. Byla to pro náš tým zasloužená branka. Většina z první půle se totiž odehrávala na polovině domácích. Co mě mrzí z prvního poločasu je to, že jsme proměnili jen jednu gólovou příležitost.


21.9.2013 Kard.Řečice - N.Včelnice ikona článku


Zápas nevypadal herně špatně. Pohořeli jsme na proměňování šancí. V 15´ uvolnil Ondra Vojtu, který byl sám před bránou a místo z první volil zpracování a následnou střelu brankář vychytal. Ještě se ale dostal k míči a byla z toho penalta. Škoda jen, že Šegy penaltu neproměnil. Ve 20´ byl Ondra sám na šestnáctce, vystřelil k tyči, ale vyznamenal se gólman. Ve 30´ minutě nám ukázal Bednář, jak se má s nabídnutou šancí zacházet. Kdy si poslal Ondru, kam potřeboval, uvolnil se a s přehledem zakončil. Dále jsme měli my, naší čtvrtou šanci, kdy byl Idry sám před gólmanem a pro naši smůlu ho trefil. Celkově nám chybí zkušenost a klid v zakončení.


14.9.2013 Temelín - Kardašova Řečice ikona článku


Z mého vnitřního hlediska jsme šli do zápasu s tím, že jsem věřil, že si odvezeme tři body. Minulý týden nám to vyloženě nevyšlo, takže jsem věřil, že to hráči chtějí napravit. Začalo to šestou minutou, kdy po sérii pěkných narážeček vstřelil Idrizaj gól na 1:0. To bylo poprvé v sezóně, kdy jsme se dostali do vedení a nemuseli jsme dohánět ztrátu.


7.9.2013 Kardašova Řečice – Klikov ikona článku


   Zápas byl z naší strany jedna velká ostuda. Jediný na co jsme se zmohli, bylo vstřelení v 5. minutě gólu, ale bohužel pro ofsajd neplatil. Od té doby nebylo vidět z naší strany skoro nic. Hostům jsme opět darovali 3 góly, které jsme si vstřelili sami. Poločas skončil 0:3.


31.8.2013 - Suchdol n/L. vs. Kard. Řečice ikona článku


Do zápasu jsme nastoupili s defenzivní taktikou a plni očekávání, s čím přijdou do hry domácí. Ale díky našemu slabému začátku, který byl důvodem prvních gólů do naší branky, se ukázalo, že tato taktika nebyla tou správnou volbou. Domácí jsme nechávali v klidu rozehrávat a ani při hraní nakopávaných míčů jsme jim nepůsobili větší problémy. A tak jsme také v sedmé minutě dostali rychlý gól plynoucí po centru z levé strany a zakončený střelou k levé tyči.


24.8.2013 - K.Řečice - J.Hradec B ikona článku

V sobotu 24.srpna sehrál místní A tým fotbalové utkání s Jindřichovým Hradcem B. Jak zápas hodnotí trenéři na obou stranách si můžete přečíst po otevření článku. Tam naleznete i odkaz do fotogalerie. Musíme ještě uvést, že text hodnocení obou trenérů vyšlo na webu Jindřichohradeckého deníku 28.8.2013.


Dnes je: 18.04.2019

Svátek slaví: Valérie

Aktuality

Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/43/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/43/2019 - prodej brusky přístrojů v elektronické aukci.
více
Aukiční vyhláška k elektronickým aukcím 61,62,63,64,65/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města: EA č. CJH/61/2019 na katgr malý, HT BW 531, v. č. 774 EA č. CJH/62/2019 na katr malý, HT BW 531, v. č. 776 EA č. CJH/63/2019 na vrtačku stolní Jihokov + stůl pod vrtačku EA č. CJH/64/2019 na sekačku na dřevo plus dopravník EA č. CJH/65/2019 na čtyřstrunnou frézu TOS, v. č. 860843 - prodej v elektronických aukcích.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/59/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/59/2019 - prodej AL trubek VI.v elektronické aukci.
více
Hlášení městského rozhlasu 18.4.2019
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/27/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/27/2019 - prodej smrkových fošen VII. v elektronické aukci.
více
Oznámení o počtu a sídle volebních okrsků pro Volby do Evropského Parlamentu
více
Zápis a usnesení zastupitelstva města č.3/2019
více
Opatření obecné povahy-veřejná vyhláška
Ministerstvo zemědělství jako ústřední orgán státní správy lesů vydává podle § 51a lesního zákona následující opatření obecné povahy, kterým Ministerstvo zemědělství rozhodlo o následujících opatřeních odchylných od ustanovení § 31 odst. 6, § 32 odst. 1 a § 33 odst. 1 až 3 lesního zákona.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/26/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/26/2019 - prodej smrkových fošen VI. v elektronické aukci.
více
Stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise
Starosta města stanovil minimální počet členů okrskové volební komise pro volby do Evropského parlamentu v Kardašově Řečici, v Mnichu a v Nítovicích - viz příloha.
více
Výroční zpráva za rok 2018
více
Usnesení o nařízení dalšího elektronického dražebního jednání
Exekutorský úřad Brno - venkov vydává toto Usnesení o nařízení dalšího elektronického dražebního jednání (dražební vyhláška).
více
Dřevěný přístřešek se skladem a zahradní altán
Jedná se o dvě jednoduché dřevostavby umístěné ve dvoře bytového domu č.p. 77 v ulici Jablonského v Kardašově Řečici.
více
Všechny články a mnoho dalšího naleznete na stránkách https://www.divadlorecice.cz/hlavni-stranka/.
více
Statické zajištění fotbalové tribuny
Statické zajištění budova fotbalové tribuny pomocí mikropilotáže. Výzva k podání nabídky.
více
Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí
V souladu s ustanovením § 25 odst. 3 písmeno g) zákona č. 458/2000 Sb.- energetický zákon, v platném znění je v příloze Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků), na kterých se nachází distribuční zařízení, jehož provozovatelem je E.ON Česká republika s. r. o.
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - fotbalový klub
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Usnesení zastupitelstva města č.2/2018
více
Jízdní řády od 9.12.2018
Na webové stránky www.jikord.cz byly přidány nové příspěvky.
více
Návrh rozpočtu města na rok 2019 a Návrh střednědobého výhledu 2020-2024 města
více
Návrh rozpočtu - Mikroregion Řečicko
více
Usnesení zastupitelstva města č.1/2018
více
Dotaz k budově č.p. 346 Lažany
více
Teplovod - využití prostředků z pronájmu
více
Informační povinnost správce
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Veřejnoprávní smlouva poskytnutí dotace - TJ Sokol
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - FK Kardašova Řečice 1922,z,s.
více