Město Kardašova Řečice

Jindřichův Hradec a okolí

pátek 19.4.2019
den: 22°C
noc: 5°C
sobota 20.4.2019
den: 21°C
noc: 6°C
neděle 21.4.2019
den: 22°C
noc: 6°C

Chodili byste v našem městě do kina? V kulturním domě, na klasických židlích, s možným občerstvením.

Ano.
odpověď Ano. (83%)
280 83%
Ne.
odpověď Ne. (17%)
59 17%

Dětský den se povedl

S velkým zájmem byl očekáván letošní dětský den v našem městě. Po loňském dobrém nápadu a jeho úspěchu u dětí i dospělých byla pomyslná laťka velmi vysoko a veřejnost očekávala, s čím přijdou organizátoři letos. Počasí neslibovalo nic dobrého a těsně před začátkem akce se spustil hustý déšť a my zvažujeme, zda celou akci neodvolat. Úderem druhé hodiny však déšť ustupuje, děti i rodiče houfně přicházejí a tak celou velkou akci spouštíme. Začínáme vystoupením Aerobic Teamu Kardaška, který v menším i větším provedení potěšil diváky i rodiče.

 

Tradičně zaujme i vystoupení místního model klubu s nejrůznější leteckou technikou a jejím perfektním ovládáním. Poté již nedočkavé děti vyrážejí na "Cestu kolem světa", která nabízí návštěvu několika zemí s ukázkami některých atributů dané země. V Anglii nás vítá anglická královna, v Indii pak nezbytné sárí, v Japonsku gejši, v Rusku Marfuši, v Africe černošky, u Arabů kaftan a velbloud, v Americe indiáni, piráti z Karibiku připluli až na náš rybník, ve Španělsku hráči FC Barcelona, na Havaji tanečnice, v Bavorsku bodří Bavoráci a na konci pak české selky přivítaly účastníky zpátky v Česku. Přechod jednotlivých hranic pak hlídali přísní celníci z řad našich hasičů. Na konci pak účastníky náročné cesty čekalo nezbytné občerstvení, hudba, tanec a dobrá nálada, ke které přispěl jak komentář pana Slámy, tak rychlé občerstvení z místních zdrojů. Počasí se umoudřilo a posezení na hřišti je velmi příjemné a přechází do uvolnění a pocitu dobře odvedené práce u všech organizátorů a vystupujících. Všem návštěvníkům cesty se tato velmi líbila, ocenili vtipné nápady a jejich perfektní provedení od více než padesáti vystupujících. Celému tomuto velkému kolektivu patří naše poděkování a pod vedením Radky Volfové a Jany Chvojkové připravili našim dětem i dospělým velký zážitek, na který budou dlouho vzpomínat nejméně do roku příštího, kdy budou čekat na další překvapení a nápady. Laťka je opět výše a diváci namlsaní.

Děkujeme a těšíme se na příští rok.

         MVDr. Petr Nekut

starosta města

Fotografie naleznete ve fotogalerii  webových stránek města.  Video bude umístěno  po sestříhání ve videogalerii. 

Dnes je: 19.04.2019

Svátek slaví: Rostislav

Aktuality

Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/43/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/43/2019 - prodej brusky přístrojů v elektronické aukci.
více
Aukiční vyhláška k elektronickým aukcím 61,62,63,64,65/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města: EA č. CJH/61/2019 na katgr malý, HT BW 531, v. č. 774 EA č. CJH/62/2019 na katr malý, HT BW 531, v. č. 776 EA č. CJH/63/2019 na vrtačku stolní Jihokov + stůl pod vrtačku EA č. CJH/64/2019 na sekačku na dřevo plus dopravník EA č. CJH/65/2019 na čtyřstrunnou frézu TOS, v. č. 860843 - prodej v elektronických aukcích.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/59/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/59/2019 - prodej AL trubek VI.v elektronické aukci.
více
Hlášení městského rozhlasu 18.4.2019
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/27/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/27/2019 - prodej smrkových fošen VII. v elektronické aukci.
více
Oznámení o počtu a sídle volebních okrsků pro Volby do Evropského Parlamentu
více
Zápis a usnesení zastupitelstva města č.3/2019
více
Opatření obecné povahy-veřejná vyhláška
Ministerstvo zemědělství jako ústřední orgán státní správy lesů vydává podle § 51a lesního zákona následující opatření obecné povahy, kterým Ministerstvo zemědělství rozhodlo o následujících opatřeních odchylných od ustanovení § 31 odst. 6, § 32 odst. 1 a § 33 odst. 1 až 3 lesního zákona.
více
Aukční vyhláška k elektronické aukci č. CJH/26/2019
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města - EA č. CJH/26/2019 - prodej smrkových fošen VI. v elektronické aukci.
více
Stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise
Starosta města stanovil minimální počet členů okrskové volební komise pro volby do Evropského parlamentu v Kardašově Řečici, v Mnichu a v Nítovicích - viz příloha.
více
Výroční zpráva za rok 2018
více
Usnesení o nařízení dalšího elektronického dražebního jednání
Exekutorský úřad Brno - venkov vydává toto Usnesení o nařízení dalšího elektronického dražebního jednání (dražební vyhláška).
více
Dřevěný přístřešek se skladem a zahradní altán
Jedná se o dvě jednoduché dřevostavby umístěné ve dvoře bytového domu č.p. 77 v ulici Jablonského v Kardašově Řečici.
více
Všechny články a mnoho dalšího naleznete na stránkách https://www.divadlorecice.cz/hlavni-stranka/.
více
Statické zajištění fotbalové tribuny
Statické zajištění budova fotbalové tribuny pomocí mikropilotáže. Výzva k podání nabídky.
více
Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí
V souladu s ustanovením § 25 odst. 3 písmeno g) zákona č. 458/2000 Sb.- energetický zákon, v platném znění je v příloze Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků), na kterých se nachází distribuční zařízení, jehož provozovatelem je E.ON Česká republika s. r. o.
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - fotbalový klub
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Usnesení zastupitelstva města č.2/2018
více
Jízdní řády od 9.12.2018
Na webové stránky www.jikord.cz byly přidány nové příspěvky.
více
Návrh rozpočtu města na rok 2019 a Návrh střednědobého výhledu 2020-2024 města
více
Návrh rozpočtu - Mikroregion Řečicko
více
Usnesení zastupitelstva města č.1/2018
více
Dotaz k budově č.p. 346 Lažany
více
Teplovod - využití prostředků z pronájmu
více
Informační povinnost správce
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Veřejnoprávní smlouva poskytnutí dotace - TJ Sokol
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - FK Kardašova Řečice 1922,z,s.
více