Jindřichův Hradec a okolí
Který kulturní počin minulého roku se Vám nejvíce líbil?
Odkazy na jiné internetové stránky se mnohdy vyznačují tím, že jich je několik, jakoby povinných, které Vám toho moc nanabídnou a jindy zas je jich spoustu, přičemž se v nich špatně orientujeme. My jsme se snažili a snažíme třídit odkazy podle zaměření stránek, které se za nimi skrývají, aby si čtenář tohoto webu mohl vybrat a dlouho "nebloudil". Podívejte se tedy na členění do jednotlivých článků a přejeme Vám, ať naleznete co potřebujete. No a jak bylo řečeno jinde, uvítáme i návrhy na úpravu či jiné dobré rozšíření.
Odkazy na jízdní řády veřejné dopravy
Jak jezdí, nebo zas nejezdí autobus či vlak se dozvíte v odkazech v tomto článku.
Jízdní řády autobusové dopravy
Pokud chcete cestovat autobusem, zkuste nalézt patřičné spojení na serveru IDOS -
v tomto odkazu nebo v logu. No a pokud pojedete z Kardašovy Řečice, pak dozajista použijtete nově vybudovanou autobusovou zastávku s obřerstvením a
sociálním zázemím.
Jízdní řády na železnici
Pokud plánujete cestovat vlakem, použijte pro změnu
jízdní řády také na serveru IDOS - ale v tomto odkazu. A opět, pokud pojedete z Kardašovy Řečice, nebo naopak k nám, uvítá Vás nádražní budova prezentovaná v následujících
snímcích.
Souhrnné informace o jízdních řádech včetně MHD velkých měst naleznete na základní stránce IDOS.
Dnešní datum je: 21.05.2012
Svátek slaví: Monika
Aktuality
Jindřichohradecký deník publikoval článek, který vidíte pod tímto úvodním textem. Obrázek v něm uvedený byl nahrazen originálem.
Nájemní byty
Město Kardašova Řečice nabízí byty k nájmu. Bližší informace lze získat na Městském úřadě v Kardašově Řečici.
Úprava zahrady v mateřské škole
Mateřská škola "Stonožka" chce touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří si ve čtvrtek 26.4.2012 našli volný čas na úpravu naší školní zahrady. V neposlední řadě také děkujeme sponzorům: Kasalova pila, s.r.o., Rolnické družstvo Plevis, Pleše, Rybářství Kardašova Řečice,s.r.o., Město Kardašova Řečice, Šikulky, kterým vděčíme, že děti si mohou hrát s pískem, bezpečně používat zahradní sestavy a cítit se tu spokojeně. Děkujeme i Rybářství Kardašova Řečice, s.r.o za sponzorství přepravy dětí autobusem na pět lekcí předplaveckého výcviku v Jindřichově Hradci.
Besídka ke Dni maminek
Naše máma to je máma, máma, mamka, maminka. Ta se Vám tak právě hodí pro našeho tatínka. A můj táta to je táta, hodného mám tatínka. Dobře, že ho v světě našla právě naše maminka.
VÝLET PRO RODIČE S DĚTMI DO ZOO PRAHA
v sobotu 26. května 2012











