Město Kardašova Řečice

PočasíVíce...

Chodili byste v našem městě do kina? V kulturním domě, na klasických židlích, s možným občerstvením.

Ano.
odpověď Ano. (90%)
128 90%
Ne.
odpověď Ne. (10%)
15 10%

Vítejte na webu města Kardašova Řečice. Informace pro Vás připravené jsme roztřídili do několika sekcí, které vidíte nad tímto textem, kdy volbou jednoho z tlačítek se vlevo rozbalí navigace obsahující další informace. Pod nimi je kalendář s akcemi v našem městě a aktuální krátká sdělení jsou vpravo. Pod tímto uvozujícím textem jsou články aktuální, které svou důležitostí patří sem a postupně budou po jejich zveřejnění na této první straně přesunuty do odpovídající sekce stránek či zaniknou po určité době zcela.  

 

Škola získala vlastní parkování

Parkování ve středu města je problémem ve všech obcích a nejinak je tomu i v našem městě. Zejména v okolí základní školy se především kolem osmé hodiny obtížně zaparkuje, protože velká část rodičů dováží děti do školy autem a také hodně učitelů a zaměstnanců školy přijíždí vlastními vozidly.Zaplní se tak celé okolí školy včetně parkoviště před nákupním střediskem, které tak nemůže plně sloužit pro své zákazníky.

 

Po dokončení rekonstrukce budovy tzv. malé školy jsme proto přistoupili k úpravě dosud nevyužívaného prostoru školního dvora, kde po jeho vydláždění a odkanalizování vzniklo parkoviště pro 17 aut, určené zejména pro učitele a zaměstnance školy. Jejich auta by měla zmizet z okolí školy a uvolnit tak místo pro rodiče žáků, zákazníky nákupního střediska i náhodné návštěvníky našeho města. Udělali jsme zde i prostor pro umístění kontejneru na papír, aby mohl pokračovat jeho sběr ve škole. Parkoviště má automatickou pojízdnou bránu, která je ovládána dálkově ovladačem z auta, který dostane každý zaměstnanec školy dojíždějící autem. Celou akci prováděla na základě výběrového řízení firma pana Krni a stála celkem 800 tis. Kč. Není to však jediná akce letošního roku ve škole, protože je již připravena celková obnova vnitřního hřiště s umělým povrchem, která by měla začít během měsíce a připravuje se rovněž výměna a rekonstrukce kuchyněk ve třídách naší MŠ.

MVDr. Petr Nekut

Dnes je: 20.04.2018

Svátek slaví: Marcela

Aktuality

Hlášení městského rozhlasu 18.4.2018
více
Aukční vyhláška - EA č. CJH/17/2018
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města – EA č. CJH/17/2018 – prodej bukových fošen v elektronické aukci.
více
Aukční vyhláška - EA č. CJH/16/2018
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města – EA č. CJH/16/2018 – prodej strojů v elektronické aukci.
více
Usnesení zastupitelstva města č.15/2018
více
Oznámení o záměru pronájmu nebytových prostor
více
Oznámení o záměru pronájmu nebytových prostor
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Veřejnoprávní smlouva poskytnutí dotace - TJ Sokol
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - FK Kardašova Řečice 1922,z,s.
více
Usnesení rady města č.52/2018
více
Oznámení termínu konání veřejného zasedání Zastupitelstva města
více
Usnesení rady města č.53/2018
více
Usnesení rady města č.51/2017
více
Usnesení rady města č.50/2017
více
Usnesení zastupitelstva města 14/2017
více
Usnesení zastupitelstva města 13/2017
více
Oznámení o zamýšleném převodu
Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Jihočeský kraj, pobočka Jindřichův Hradec zaslalo seznam pozemků nacházejících se v k. ú. našeho města a žádá o vyvěšení přiloženého seznamu.
více
Oznámení o záměru prodeje pozemku
Město Kardašova Řečice oznamuje záměr prodeje pozemků p.č.304/28 a p.č.43/17.
více
Návrh střednědobého výhledu rozpočtu
SMO Bukovská voda zveřejňuje v příloze Návrh střednědobého výhledu rozpočtu SMO Bukovská voda na roky 2019 a 2021 (v Kč).
více
Aktuální přehled bytů k pronájmu
více