Město Kardašova Řečice

PočasíVíce...

Chodili byste v našem městě do kina? V kulturním domě, na klasických židlích, s možným občerstvením.

Ano.
odpověď Ano. (90%)
128 90%
Ne.
odpověď Ne. (10%)
15 10%

Vítejte na webu města Kardašova Řečice. Informace pro Vás připravené jsme roztřídili do několika sekcí, které vidíte nad tímto textem, kdy volbou jednoho z tlačítek se vlevo rozbalí navigace obsahující další informace. Pod nimi je kalendář s akcemi v našem městě a aktuální krátká sdělení jsou vpravo. Pod tímto uvozujícím textem jsou články aktuální, které svou důležitostí patří sem a postupně budou po jejich zveřejnění na této první straně přesunuty do odpovídající sekce stránek či zaniknou po určité době zcela.  

 

Fotbalové hřiště dostalo nové zavlažování

Pěkný dárek dostali na začátku nové sezóny naši fotbalisté, a sice nové automatické zavlažování trávníku na fotbalovém hřišti.

Trávník na fotbalovém hřišti patří zejména díky péči správce hřiště pana Bílka mezi nejlepší v celé soutěži a mnozí nám ho závidí, ale stávající zavlažování je poměrně náročné na práci a čas a jako celek je již překonáno a dosluhuje. Město proto rozhodlo o jeho nahrazení plně automatickou závlahou, která je zakopána v zemi a má vyjíždějící trysky, které jsou naprogramovány na pravidelné zavlažování. Systém má i dešťové čidlo, které vyhodnocuje dešťové srážky a podle toho volí intenzitu zavlažování.

Zakázku prováděla na základě výběrového řízení firma Machač za cenu 280 tisíc Kč a podařilo se nám na ni získat dotaci ve výši 100 tisíc Kč od Jihočeského kraje v rámci dotací kraje na sportovní zařízení. Celá instalace proběhla velmi rychle a byla hotova během dvou dnů a do příštího zápasu našich fotbalistů bude hřiště zcela provozu schopné. Systém ušetří spoustu práce s natahováním hadic a postřikovačů a umožní zavlažování v optimálním čase - třeba i v nočních hodinách. Lze si jen přát, aby se kvalitní trávník projevil i na výkonech našich hráčů a přinesl jim i divákům nevšední fotbalovou zábavu zakončenou úspěchy našeho místního FK.

MVDr. Petr Nekut

Dnes je: 20.04.2018

Svátek slaví: Marcela

Aktuality

Hlášení městského rozhlasu 18.4.2018
více
Aukční vyhláška - EA č. CJH/17/2018
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města – EA č. CJH/17/2018 – prodej bukových fošen v elektronické aukci.
více
Aukční vyhláška - EA č. CJH/16/2018
Informace o realizaci majetku státu, žádost o zveřejnění na úřední desce a webových stránkách města – EA č. CJH/16/2018 – prodej strojů v elektronické aukci.
více
Usnesení zastupitelstva města č.15/2018
více
Oznámení o záměru pronájmu nebytových prostor
více
Oznámení o záměru pronájmu nebytových prostor
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - pečovatelská služba
více
Veřejnoprávní smlouva poskytnutí dotace - TJ Sokol
více
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - FK Kardašova Řečice 1922,z,s.
více
Usnesení rady města č.52/2018
více
Oznámení termínu konání veřejného zasedání Zastupitelstva města
více
Usnesení rady města č.53/2018
více
Usnesení rady města č.51/2017
více
Usnesení rady města č.50/2017
více
Usnesení zastupitelstva města 14/2017
více
Usnesení zastupitelstva města 13/2017
více
Oznámení o zamýšleném převodu
Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Jihočeský kraj, pobočka Jindřichův Hradec zaslalo seznam pozemků nacházejících se v k. ú. našeho města a žádá o vyvěšení přiloženého seznamu.
více
Oznámení o záměru prodeje pozemku
Město Kardašova Řečice oznamuje záměr prodeje pozemků p.č.304/28 a p.č.43/17.
více
Návrh střednědobého výhledu rozpočtu
SMO Bukovská voda zveřejňuje v příloze Návrh střednědobého výhledu rozpočtu SMO Bukovská voda na roky 2019 a 2021 (v Kč).
více
Aktuální přehled bytů k pronájmu
více