Město Kardašova Řečice

Jindřichův Hradec a okolí

neděle 26.4.2015
den: 23°C
noc: 12°C
pondělí 27.4.2015
den: 21°C
noc: 11°C
úterý 28.4.2015
den: 13°C
noc: 7°C

Líbilo by se vám zavedení diskuse na městském webu? Byli by jste ochotni podstoupit autorizaci a vystupovat tak pod svým občanským jménem?

Vítejte na webu města Kardašova Řečice. Informace pro Vás připravené jsme roztřídili do několika sekcí, které vidíte nad tímto textem, kdy volbou jednoho z tlačítek se vlevo rozbalí navigace obsahující další informace. Pod nimi je kalendář s akcemi v našem městě a aktuální krátká sdělení jsou vpravo. Pod tímto uvozujícím textem jsou články aktuální, které svou důležitostí patří sem a postupně budou po jejich zveřejnění na této první straně přesunuty do odpovídající sekce stránek či zaniknou po určité době zcela.  

 

Senior centrum a Alzheimer centrum České Budějovice

Dobrý den,
rádi bychom Vás touto cestou informovali o vzniku našeho sedmého centra v Českých Budějovicích.


Atletický Jindřicháč 2015 ikona článku

ATLETIKA – od 8:30 do 9:15 hodin bude probíhat prezence závodníků, kteří se zúčastní veřejné atletické soutěže ve čtyřboji s názvem „Atletický Jindřicháč 2015“, jenž bude mít v pátek 1. května na pořadu již VII. ročník.


Do školy proudí nové vybavení ikona článku

V současné době se rozbíhá realizace projektu nového vybavení pro ZŠ v Kardašově Řečici, na kterou získalo město dotaci z ROP Jihozápad v rámci programu Rozvoj infrastruktury základního školství.


Nový altán zve k posezení

V těchto dnech se dokončuje stavba nového altánu v lese Babka v lokalitě u Masaryka.


Nová zelená úsporám ikona článku

Od 31. 3. 2015 je v rámci dotací "Nová zelená úsporám" otevřen dotační titul na kotle na biomasu (i dřevo) a kondenzační plynové kotle pro rodinné domy.


Výluka železniční dopravy ikona článku

V souladu s doporučením pro zkvalitnění přepravních služeb vás informujeme, že v období od 27. dubna 2015 od 6 hodin a 30 minut do 6. května proběhne nepřetržitá výluka železniční přepravy na trati číslo 225 v různých úsecích.


Setkání mládeže ikona článku

Vážení členové JčSN,

rádi bychom Vás informovali o programu na podporu česko-německých a nově také česko-rakouských setkání mládeže.


Řečický potok se dočkal nového zábradlí ikona článku

Po více než ročním jednání s Povodím Vltavy, které má Řečický potok na starosti, se dostavil kladný výsledek a započala výměna starého poškozeného a nevzhledného zábradlí za nové, které je podstatně vyšší a masivnější.


Hospodaření města skončilo přebytkem ikona článku

Jedním z podstatných bodů, které projednávalo na svém zasedání 19. 3. 2015 zastupitelstvo města, byl i výsledek hospodaření města za rok 2014.


Pozvání ze Švýcarska ikona článku

Začátkem března obdrželo naše město pozvání k návštěvě z partnerské obce Oberdiessbach ve dnech 3. – 7. 6. 2015.


Hlídací služba zahájila činnost ikona článku

Začátkem března spustil náš úřad prostřednictvím firmy Elzy z Jindřichova Hradce v našem městě jednu z forem boje s nepořádkem a poškozováním obecního a soukromého majetku jako je hlídací služba.


Domácí péče

Manželé Heřmánkovi z Kardašovy Řečice nabízejí domácí péči u lidí s postižením, u ležících nemocných, trpících či umírajících a nebo i hlídání dětí.


Výběrové šetření v domácnostech ikona článku

Český statistický úřad organizuje v roce 2015 výběrové šetření o životních podmínkách domácností v České repoublice.


Sport pro všechny (plavání) ikona článku

SPORT PRO VŠECHNY (PLAVÁNÍ) – v sobotu 7. února zahajuje novinka v plaveckém bazénu v J. Hradci.


Argentinské tango pro začátečníky ikona článku

Máte chuť zkusit něco nového – zkuste třeba improvizovaný prožitkový tanec, který se v Jindřichově Hradci tančí již 8 let.


Studie dopravního řešení centra města ikona článku

Naše město nechalo zpracovat studii dopravního řešení centra města. Především s ohledem na bezpečnost pohybu chodců, umístění přechodů a na ně navazující chodníky. V rámci tohoto článku Vám představujeme jednu variantu ze třech zpracovaných, která připadá v úvahu pro další jednání. Vzhledem k obsahu jednotlivých materiálů a jejich rozsahu jsou prezentovány jako přiložené soubory, které si musíte pro další zpracování stáhnout. Tvoří tedy přílohu tohoto článku. Jeden soubor obsahující veškeré přílohy dotčených orgánů není obsahem tohoto článku. Je případně k dispozici na městském úřadu.


Nábor dětí pro stolní tenis ikona článku

Oddíl stolního tenisu zahájil nábor dětí pro tento sport. Otevřete tento úvod a dozvíte se další podrobnosti.


Dnes je: 26.04.2015

Svátek slaví: Oto

Aktuality

MTB Prodoli Řečické okruhy

V odpovídající sekci tohoto webu naleznete informace o závodu a stejně tak i odkaz na stránky Jihočeského MTB poháru. Použijte tento odkaz


SBĚR PAPÍRU A PET VÍČEK VRCHOLÍ - DO 29. 5. 2015

více na Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice

Zápis a usnesení zastupitelstva města č.3/2015
více
Zápis a usnesení rady města č.8/2015
více
Zápis a usnesení rady města č.7/2015
více
Veřejná vyhláška
Finanční úřad pro Jihočeský kraj - oddělení majetkových daní zveřejňuje přiloženou veřejnou vyhlášku - hromadné předpisné seznamy daňových subjektů - stanovení daně z nemovitých věcí na rok 2015.
více
Hlášení městského rozhlasu 24.4.2015
více
Dražební vyhláška pro elektronickou dražbu
JUDr. Jana Fojtová, soudní exekutor Exekutorského úřadu Pelhřimov, vydává k provedení dražby tuto Dražební vyhlášku pro elektronickou dražbu.
více
Dražební vyhláška o provedení elektronické dražby
Předmětem dražby jsou nemovité věci v obci i k. ú. Kardašova Řečice.
více
Veřejná vyhláška -Labe, Odra a Dunaj
Ministerstvo zemědělství připravilo Návrh opatření obecné povahy o vydání Národního plánu povodí Labe, Odry a Dunaje.
více
Zpráva nezávislého auditora o výsledku přezkoumání hospodaření
V příloze najdete Zprávu nezávislého auditora o výsledku přezkoumání hospodaření pro územní samosprávný celek Město Kardašova Řečice za období od 01.01.2014 do 31.12.2014.
více
Domácí péče
Manželé Heřmánkovi z Kardašovy Řečice nabízejí domácí péči u lidí s postižením, u ležících nemocných, trpících či umírajících a nebo i hlídání dětí.
více
Nedostatečně identifikovaní vlastníci
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - odbor odloučené pracoviště Jindřichův Hradec zasílá aktualizovaný seznam nemovitostí s nejednoznačným vlastníkem - stav k 1. 2. 2015.
více
Vyhlášení přírodní památky Kramářka
Agentura ochrany přírody a krajiny ČR - Správa CHKO Třeboňsko,zaslala k zveřejnění oznámení, se kterým se seznámíte po otevření přílohy.
více
Záměr pronájmu nebytových prostor
více
Aktuální přehled bytů k pronájmu
více